d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,966
Joined: Jun 5 2006
Gold: 29,323.37
Warn: 10%
May 19 2009 06:07am
Quote (kelz0 @ Tue, May 19 2009, 02:47pm)
i agree

btw stiu pe cineva a platit 38k pe jah ;D @ hcl ofc


roman si ala ofc ;D
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 19 2009 07:33am
Quote (kelz0 @ Tue, May 19 2009, 10:47am)
i agree

btw stiu pe cineva a platit 38k pe jah ;D @ hcl ofc


inseamna k era cam retard
si apropo poiate era dupat ?:))
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 19 2009 07:36am
Quote (kelz0 @ Tue, 19 May 2009, 13:47)
i agree

btw stiu pe cineva a platit 38k pe jah ;D @ hcl ofc


ce pretz ridicol !
parca vad ca dupa aia si-a facut enigma, si i-a iesit naspa.
daca ar fi fost duper, poate ca as mai fi zis.
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 22 2009 10:28am
doar atate pers stiu preturile dupa reset?
nimeni altcineva?
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 22 2009 12:05pm
Quote (valykiller91 @ Tue, 19 May 2009, 13:33)
inseamna k era cam retard
si apropo poiate era dupat ?:))


sa fac niste glume cu politai acu`?Tu cu gurita ta ai zis ca e primul reset , si tot vorbeste fara tine.


Quote (the_rest @ Tue, 19 May 2009, 13:36)
ce pretz ridicol !
parca vad ca dupa aia si-a facut enigma, si i-a iesit naspa.
daca ar fi fost duper, poate ca as mai fi zis.



Sti ce e ridicol? Ca am avut Primele Enigma/hoto/cta/anni/ (cateva lucruri marunte.. care nu prea le mai tin minte) care au costat in jur de 58-61k , si am murit cand eram singuru` 98 in ladder avand avans 200 mio overall.. asta e ridicol!:D




ps: Pe Hcl.. runele au fost 400++ fg timp de 1 luna, primele 2-3 luni nu tin minte sa fi scazut sub 100.

This post was edited by napsterz0r on May 22 2009 12:12pm
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 22 2009 12:54pm
iti dai zeama cit o sa coste primul torch de pala, primul anni :D, primul pc cu life sau fhr :)
dap, asta e frumusetea la Hcl...:D
Member
Posts: 6,326
Joined: Jan 5 2009
Gold: 14.14
May 22 2009 01:04pm
bump
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 22 2009 02:45pm
Quote (napsterz0r @ Fri, May 22 2009, 06:05pm)
sa fac niste glume cu politai acu`?Tu cu gurita ta ai zis ca e primul reset , si tot vorbeste fara tine.

pai da frate da plz cat de bou sa fii
si vb serios chiar e primu reset pe care il prind



Sti ce e ridicol? Ca am avut Primele Enigma/hoto/cta/anni/ (cateva lucruri marunte.. care nu prea le mai tin minte) care au costat in jur de 58-61k , si am murit cand eram singuru` 98 in ladder avand avans 200 mio overall.. asta e ridicol!:D




ps: Pe Hcl.. runele au fost 400++ fg timp de 1 luna, primele 2-3 luni nu tin minte sa fi scazut sub 100.


mai multe pareri :D

This post was edited by valykiller91 on May 22 2009 02:46pm
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 22 2009 03:02pm
Mai bine cumperi gul runes direct de pe battle net, ca alea cad la rune quest hell. Si faci cu cubu vex, si din vex faci ohm, din ohm faci Lo, etc. Lo ar iesi din 8 gul ... totusi nu ar fi 38k fg.
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 22 2009 03:07pm
Quote (the_rest @ Fri, 22 May 2009, 21:02)
Mai bine cumperi gul runes direct de pe battle net, ca alea cad la rune quest hell. Si faci cu cubu vex, si din vex faci ohm, din ohm faci Lo, etc. Lo ar iesi din 8 gul ... totusi nu ar fi 38k fg.


si cum imi gasesti mie atatea gul`s in 2 saptamanii?:))
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll