Quote (valykiller91 @ Tue, 19 May 2009, 13:33)
inseamna k era cam retard
si apropo poiate era dupat ?:))
sa fac niste glume cu politai acu`?Tu cu gurita ta ai zis ca e primul reset , si tot vorbeste fara tine.
Quote (the_rest @ Tue, 19 May 2009, 13:36)
ce pretz ridicol !
parca vad ca dupa aia si-a facut enigma, si i-a iesit naspa.
daca ar fi fost duper, poate ca as mai fi zis.
Sti ce e ridicol? Ca am avut Primele Enigma/hoto/cta/anni/ (cateva lucruri marunte.. care nu prea le mai tin minte) care au costat in jur de 58-61k , si am murit cand eram singuru` 98 in ladder avand avans 200 mio overall.. asta e ridicol!:D
ps: Pe Hcl.. runele au fost 400++ fg timp de 1 luna, primele 2-3 luni nu tin minte sa fi scazut sub 100.
This post was edited by napsterz0r on May 22 2009 12:12pm