sper sa faca cineva topic dupa reset, cu ce canal si daca se joaca softcore/hardcore, poate intru si eu.
parca as da unpic de diablo2 de la inceput, ca as face un barb ieftin si bun cu ik-uri si forti si ceva arma (si storm sau whistan). Numa arma si forti ar fi scumpe, eventual jewels la ik helm, dar beserker face damage si cu altceva.
si daca ii adevarat ca va fi un stash mai mare, nu prea trebe alte carcatere.
This post was edited by the_rest on May 22 2009 03:43am