d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ajutor > Urgent Va Rog
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
May 9 2009 09:18am
la mn merge
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 9 2009 01:19pm
merge bn da e lag....probabil fac teste pt noul patch...
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 9 2009 02:22pm
bagati si voi un link aici la battle net ala vechi, cu iteme si chestii.
sau dati un pm daca va e sa nu aveti probleme.
mersi.
la mine tot nu merge, si deloc deloc
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 9 2009 03:31pm
daca aveti lag la battle net, poate ca ar trebui sa va conectati la alt server de battle net decat cel la care se conecteaza automat (care e cel mai apropiat geografic, cred, sau cu pingu cel mai mic).

pentru a face asta, trebuie sa precizezi adresa ip a unui server battle net europe in Battle Net Gateway Editor - sectiunea Diablo 2.
adresa de server o gasesti astfel: dai click pe start --> run --> cmd si scri: nslookup europe.battle.net
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
May 10 2009 10:31pm
puiule tata ce faci te bagi iar pe diablo? =)) yo's vali tot de prin madrid.. barrio del pilar :))
vezi ca e pe ***.net o prostie care iti traduce tot jocu in engleza k jocu asa il aveam si yo original in spaniola.. la un moment dat nu mai stiam nici cum ii zice la gore si prostii dastea :)) cred k o sa intru si eu dupa restart nush sigur :P
app salutati vecina sau ce era tipa care intra pe net si nu ma lasa sa ma joc linistit :)))
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 11 2009 06:52am
am 20% warn :D e bine e bine usor usor dispare
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll