Quote (jhony @ Sat, 2 May 2009, 13:11)
ai uitat op robaal

asa da

RoBaal
parerea mea fara rom / bot
Daca eram o echipa unita si serioasa ( .lucru infirmat de anii pe care i-am vazut pana acum...

)>>fara pacaleli / smecheri si pk / scammeri
aveam si noi un channel>.unul da bun : OP Romania
si dupa un an + ne stia lumea de buni

ehhh...vise...imi amintesc cum scriam si dadeam pms pt formarea unui forum romania...