d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Numele Noului Channel > Votati Un Nume!
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
May 2 2009 02:20pm
Quote (jhony @ Sat, 2 May 2009, 13:11)
ai uitat op robaal ;)


asa da :)

RoBaal

parerea mea fara rom / bot

Daca eram o echipa unita si serioasa ( .lucru infirmat de anii pe care i-am vazut pana acum... :unsure: )>>fara pacaleli / smecheri si pk / scammeri

aveam si noi un channel>.unul da bun : OP Romania

si dupa un an + ne stia lumea de buni :)

ehhh...vise...imi amintesc cum scriam si dadeam pms pt formarea unui forum romania...
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
May 2 2009 02:24pm
pana la urma il facetzi sau nu :D .. k ladderu asta kre vine vreau lvl mare :)) gen 95++ :))
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
May 2 2009 02:32pm
Quote (onlythebrave @ Sat, May 2 2009, 02:14pm)
si robaal e ok..chiar mai bine decit rombaal, numai dc nu va place prea mult romul :)
dc il introduceti in lista votez pt RoBaal


in 3-4 zile o sa refac topic asta si o sa scot numele care nu s-au votat deloc, sau de cele mai putine ori si o sa adaug :
OP RoBaal
OP RoB4al
...
si ce mai propuneti voi pana atunci.


Member
Posts: 3,796
Joined: Jan 10 2006
Gold: 0.00
May 2 2009 02:43pm
op romo ^^
Member
Posts: 15
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
May 2 2009 02:47pm
OP robaal:D
Member
Posts: 9,906
Joined: Nov 12 2005
Gold: 2,491.91
May 2 2009 02:51pm
imi spuneti cand va hotarati si dam drumu la moderator pe canal :) , mai mentionez ca o sa fie HC+SOFT ca sa nu facem discrimari
Member
Posts: 27,052
Joined: Dec 27 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 2 2009 03:04pm
Quote (jhony @ Sat, 2 May 2009, 23:51)
imi spuneti cand va hotarati si dam drumu la moderator pe canal :) , mai mentionez ca o sa fie HC+SOFT ca sa nu facem discrimari


Daca il tii tu se alege prafu :))
glumeam
nusht ladder asta daca o sa mai fac 99
:|
pt ca nu exista team de romani stau sa fac cu straini ..
sa te rogi de ei sa faci baals cam nasol
in fine vom vedea
si app cand se da restart?
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 2 2009 03:06pm
sugeti cucu :love:
Member
Posts: 804
Joined: Aug 28 2008
Gold: 25.00
May 2 2009 03:56pm
am votat : Ro-BoT... imi place cum suna...
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 3 2009 12:15am
dc tot suferim de d2 macar sa ne dam smecheri si cu canal rominesc...parca se vb mai rpd in romina decit engl si mai ridem si noi, strainii nu prea au umor sunt constipati...
dc la fotball nu suntem buni aici am putea sa facem ceva mai bine :)
apropo? : ce ziceti de-un guild numai de romini? eh? sau m-am scrintit la cap?
Go Back To Romanian Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll