am vazut legendele toamnei era de fapt o exprimare peiorativa fiindca eram cam beat cind am postat

mmmm...meet joe black...cu aceeasi actori brad pitt si antony hopkins...si dc sa nu recunosc am o slabiciune pt denzell washinghton...asa as vrea sa fiu si eu ca barbat, romantic dar cu singe rece...cam toate filmele cu el mi-au placut...bone collector, man on fire, manciurian candidate oO si training day cu el in ipostaza de bad guy
alt actor mare pe care sa-l cautati negresit> billy bob thornton: super tare tipul, cam nebun de felul lui:
bandits, comedie cu bruce willis si cate blanchett, ca sa vezi ca poti sa faci si menaj a trois apropos

, si sa mai iasa si bine:)
bad santa, tot comedia
si sling blade, un film in care dc nu-ti zice cineva ca joaca bob thornton nu crezi, e schimbat la 180 grade in film, joaca rolul unui handicapat mintal
si da a jucat si in eagle eye....
hai mai ziceti si voi...:), ca oricum se pare ca oricum oha reset zilele astea