Quote (micuu_110 @ Sun, 17 May 2009, 01:29)
hahaaaa giuvaerule iara ti ai luat sarmaua!! 1 la mana : cam mananci literele; 2 la mana te a luat lumea de prostovan pe aici ; 3 la mana
OWNED 
Injura`ma

1. te ignor
2. chiar nu ma int ce parere au niste copii care pt ei .. a te distra inseamna sa faci instante la wow .. sau ceva de genu asta .. (
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31213773&f=162&p=194708439#entry194708439 )
3. invata sa citesti ( vezi edit in primul post)
4. invata sa scrii
5. daca eu sunt luat de prostovan .. de tine ce sa mai zic .. ca face lumea bascalie de tine pe trading forum ( btw .. mai trimiti poze porno/nud la lume ? .. mai crede lumea ca esti gay? =)) )
6. am sa te rog .. sa eviti topicurile mele .. asha cum o fac si eu cu cele ale tale .. .. thx
This post was edited by giuvaieru on May 16 2009 10:50pm