Quote (Dc_ShoEs @ Fri, May 1 2009, 12:12pm)
pff nu mai joaca d2 aia care stiau de bot...
daca am face un canal ca din cate vad spy are bot si stie nu ?
putem face 1 sau 2 canale de hc + sc
si dak vreti sa facem echipa de pe acuma ( daca suntem multi ne impartim in grupe mai multe )
pt Noul ladder
nu cred k o sa fie nevoie sa ne impartim in grupe
nu o sa fim asa de multi
plm
dak avem bot si suntem ceva insi am putea sa incercam zilele astea
de test sa vedem care e treaba