d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am O Idee
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Apr 30 2009 01:18pm
mai bine lasati-va
op lowbaal
op bluebaal
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Apr 30 2009 02:34pm
Quote (Alexandru @ Thu, 30 Apr 2009, 19:18)
mai bine lasati-va
op lowbaal
op bluebaal


dc ma? lasai sa incerce... oricum jhn nare nici o treaba.. o face pt comunitatea dp hc mai mult


ps: jhn te rezolv eu maine...
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 1 2009 03:16am
Quote (napsterz0r @ Thu, Apr 30 2009, 08:34pm)
dc ma? lasai sa incerce... oricum jhn nare nici o treaba.. o face pt comunitatea dp hc mai mult


ps: jhn te rezolv eu maine...


:D::D

This post was edited by kelz0 on May 1 2009 03:16am
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 1 2009 03:18am
e o idee buna inca un channel cu romini asa ca nu fiti rautaciosi...nu toata lumea are klan, nu toata lumea are xxx.xxx.xx fg asa ca :)
deabia ne mai cunoastem si noi si mai vb, o atentie o maslina ceva
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 1 2009 04:06am
pot sa tin eu un Mod pt noul ladder : Softcore Europe Ladder
si stiu si cum se face :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 1 2009 04:25am
ideea era sa fie pe hc...nush dc ti-ai dat seama...ca pe soft dc mori te doare-n cur... nu o iei de la capat...nu iei tppk si sunt jucatori kakalau...
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 1 2009 05:24am
Quote (onlythebrave @ Fri, 1 May 2009, 12:25)
ideea era sa fie pe hc...nush dc ti-ai dat seama...ca pe soft dc mori te doare-n cur... nu o iei de la capat...nu iei tppk si sunt jucatori kakalau...


am jucat hc stiu ce e :)) !! eu am zis ca fac un canal :) pt soft ! Si sunt destui care joaca soft !! La reset e super bine daca gasesti o echipa cu care sa cresti bla bla , deci nu ne trebuie canale doar pt hc !

:)
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
May 1 2009 06:12am
pff nu mai joaca d2 aia care stiau de bot...

daca am face un canal ca din cate vad spy are bot si stie nu ?

putem face 1 sau 2 canale de hc + sc

si dak vreti sa facem echipa de pe acuma ( daca suntem multi ne impartim in grupe mai multe )

pt Noul ladder
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 1 2009 10:19am
Quote (Dc_ShoEs @ Fri, May 1 2009, 12:12pm)
pff nu mai joaca d2 aia care stiau de bot...

daca am face un canal ca din cate vad spy are bot si stie nu ?

putem face 1 sau 2 canale de hc + sc

si dak vreti sa facem echipa de pe acuma ( daca suntem multi ne impartim in grupe mai multe )

pt Noul ladder


nu cred k o sa fie nevoie sa ne impartim in grupe
nu o sa fim asa de multi
plm
dak avem bot si suntem ceva insi am putea sa incercam zilele astea
de test sa vedem care e treaba
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
May 1 2009 12:10pm
Quote (valykiller91 @ Fri, May 1 2009, 07:19pm)
nu cred k o sa fie nevoie sa ne impartim in grupe
nu o sa fim asa de multi
plm
dak avem bot si suntem ceva insi am putea sa incercam zilele astea
de test sa vedem care e treaba


dap hai sa vbim cu spy .. :)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll