eu plec la calarasi...am niste neamuri pe acolo...e un brat al dunarii, dc ati auzit de borcea...vislim, mergem pe malul dunarii la gratare...n-are cum sa nu fie bine

si cind ma intorc in bucuresti sper sa va aud ca vb de reset

ca eu o sa vin odihnit si cu chef de joc
