d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Winamp La Mine > Aproape 4500 De Minute
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 27 2009 01:55pm
Quote (FloRin @ Mon, 27 Apr 2009, 21:43)


de fapt sunt 6 zile si 2 ore juma ;)


La tine ziua are 12 ore? Ca la mine 24 all day.
4500/60/24=3.1

Math is hard!
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 27 2009 02:38pm
am venit de la scoala azi si fac topic
tre sa stie toata lumea k am venit de la scoala
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 28 2009 05:06am
Quote (valykiller91 @ Mon, 27 Apr 2009, 23:38)
am venit de la scoala azi si fac topic
tre sa stie toata lumea k am venit de la scoala


man, nu este chiar acelasi lucru.
dar daca vrei sa faci topic ca ai venit de la scoala, pai, fa !
poate ne spui si cum a fost pe la scoala ? <_<
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Apr 28 2009 10:58am
Quote (the_rest @ Tue, Apr 28 2009, 01:06pm)
man, nu este chiar acelasi lucru.
dar daca vrei sa faci topic ca ai venit de la scoala, pai, fa !
poate ne spui si cum a fost pe la scoala ?  <_<


A fost misto
M-am trezit la 7:30 m-am pregatit si la 8:05 am ajuns acolo
Am inceput ora de istorie , m-am plictisit teribil asa ca am decis sa ascult muzica
S-a terminat ora de istorie am iesit in pauza si am mers la Fornetti sa mananc ceva
A inceput ora de informatica unde am dat teza , a fost putin cam grea dar sper sa iasa o nota decenta
A venit a doua ora de informatica unde profesoara ne-a predat si a fost plictisitor
Dupa ne-a adus lucrarile la matematica si ne-a predat ceva despre puncte extreme si am facut aplicatii
La ora de romana am inceput studiul simbolismului si dupa ne-a lasat sa plecam acasa de la fizica
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 28 2009 11:11am
Quote (amiba @ Tue, 28 Apr 2009, 19:58)
A fost misto
M-am trezit la 7:30 m-am pregatit si la 8:05 am ajuns acolo
Am inceput ora de istorie , m-am plictisit teribil asa ca am decis sa ascult muzica
S-a terminat ora de istorie am iesit in pauza si am mers la Fornetti sa mananc ceva
A inceput ora de informatica unde am dat teza , a fost putin cam grea dar sper sa iasa o nota decenta
A venit a doua ora de informatica unde profesoara ne-a predat si a fost plictisitor
Dupa ne-a adus lucrarile la matematica si ne-a predat ceva despre puncte extreme si am facut aplicatii
La ora de romana am inceput studiul simbolismului si dupa ne-a lasat sa plecam acasa de la fizica


lol
ce bine cand te lasa acasa de la ultima ora, mai ales ca e fizica ...

:P
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 28 2009 01:29pm
Quote (mmc01 @ Mon, Apr 27 2009, 09:55pm)
La tine ziua are 12 ore? Ca la mine 24 all day.
4500/60/24=3.1

Math is hard!


la mine asa e ;)
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
May 1 2009 05:40pm
sa vedeti pc lu evilspoon ... weeks tund on ... :)
intradevar ... nu mi se pare ceva impresionant ....

anyway FELICITARI .... mandru de tine


:lol: :lol:
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll