Quote (the_rest @ Tue, Apr 28 2009, 01:06pm)
man, nu este chiar acelasi lucru.
dar daca vrei sa faci topic ca ai venit de la scoala, pai, fa !
poate ne spui si cum a fost pe la scoala ?

A fost misto
M-am trezit la 7:30 m-am pregatit si la 8:05 am ajuns acolo
Am inceput ora de istorie , m-am plictisit teribil asa ca am decis sa ascult muzica
S-a terminat ora de istorie am iesit in pauza si am mers la Fornetti sa mananc ceva
A inceput ora de informatica unde am dat teza , a fost putin cam grea dar sper sa iasa o nota decenta
A venit a doua ora de informatica unde profesoara ne-a predat si a fost plictisitor
Dupa ne-a adus lucrarile la matematica si ne-a predat ceva despre puncte extreme si am facut aplicatii
La ora de romana am inceput studiul simbolismului si dupa ne-a lasat sa plecam acasa de la fizica