Quote (the_rest @ Sun, Apr 26 2009, 07:52am)
eu stau in cluj si nu ma doare de cutremure.
Nici aici nu ne prea doare de ele

Quote (rizwan @ Sat, Apr 25 2009, 07:58pm)
Mi-am cumparat o saltea pneumatica si o umflam si deodata se misca biblioteca :>
Mi-a luat cam 2 secunde sa realizez ca e cutremur

mda.. saltea pneumatica ii zice mai nou ?

.Zici tu ceva .. ca lucrai la ea de se misca biblioteca

This post was edited by Taiko on Apr 26 2009 04:38am