Quote (bfrulz @ Mon, 20 Apr 2009, 23:56)
the_rest .. unde mai e farmecu dak nu-l omori ... gen e mai fun sa-l omori

shi kelz0 asta shi shi propus ... sal faca shi sal kilareasca

farmecu este ca intri in jocuri, si vede lumea: wow, level 99 ... si daca iei pk, macar atunci sa mori, nu asa de 3 lulele.