Quote (spyzimbru @ Thu, Apr 23 2009, 03:00pm)
eu zic ca asta

si e din 93 !! dezvolta 210 hp
asa ca nu ma face opelul tau
http://img135.imageshack.us/img135/2733/8666cs.jpg
sau Mitsubishi Colt 93 ` ! Asa ca si opelul si golfu = praf (cel putin astea 2) :)) !! trebuia macar sa faci si tu o comparatie mai buna !!apropo colt = 140 Hp pe 800 Kg ! Fara turbo

!! cu turbo + motor aspirat = 240 hp benzina

tractiune 4x4 !! = 2.900 Euro nici macar nu e scumpa

!!
http://sp2.fotologs.net/photo/18/14/10/automotora_mb/1181318120_f.jpg
da..sa revenim pe pamant si de piese ce faci? dai 120 ron pe o pompa de benzina la Al Padrino?

si sa revenim inca o data cu picioarele pe pamant.. turbo > motor aspirat invata putin stagiile tuningului motor normal - aspirat - turbo nu stiu unde ai vazut tu motor turbo aspirat

; doi la mana de opel calibra cu tractiune integrala ai auzit? pacat ca la noi in tzara sunt prea putine carora sa le mearga tractiunea integrala;trei la mana nu te a intrebat nimeni daca ma faci sau nu cu honda ta (daca e a ta) faceam diferenta dintre golf 2 si astra gsi;
This post was edited by micuu_110 on Apr 27 2009 05:56am