Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 14:11)
ca vad ca alex sufera de jmecherie pe messenger imi zice mi-e ca totzi sunt jmecheri intre 4 peretzi :))))) HAHAHA
poi cum draq sa nu zic asta

cand vad un emonel asa k tine k sare cu smecherii :)) of doamne GET A REAL LIFE
http://kovacs93.hi5.com/friend/p420595517--Kov+_Jr--html