d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Cine Credeti Ca Ia Campionatul?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 13 2009 04:15am
mie imi place echipa din urziceni. ma intreb ce populatie are orasu urziceni, ca numar de locuitori zic.

daca or lua aia campionatu, rasu lumii !

mie mi-ar place sa nu ia echipa din bucuresti campionatu, ca suporterii aia din bucuresti prea tzigani sunt la meciuri.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 13 2009 04:25am
Quote (the_rest @ Mon, 13 Apr 2009, 12:15)
mie imi place echipa din urziceni. ma intreb ce populatie are orasu urziceni, ca numar de locuitori zic.

daca or lua aia campionatu, rasu lumii !

mie mi-ar place sa nu ia echipa din bucuresti campionatu, ca suporterii aia din bucuresti prea tzigani sunt la meciuri.


Urziceni este un municipiu din judeţul Ialomiţa, Muntenia, România. Are o populaţie de 17.094 locuitori.
Rezultatele recensământului din 2002 pentru Urziceni, Ialomiţa.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Urziceni

cat despre fotbal sunt prea mici ei sa ia campionatul.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 13 2009 05:04am
Quote (MrDjBthu @ Mon, 13 Apr 2009, 13:25)
Urziceni este un municipiu din judeţul Ialomiţa, Muntenia, România. Are o populaţie de 17.094 locuitori.
Rezultatele recensământului din 2002 pentru Urziceni, Ialomiţa.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Urziceni

cat despre fotbal sunt prea mici ei sa ia campionatul.


ai dat search pe wikipedia doar pentru mine ?! wow, ce important sunt !

si urziceni o fi mica, dar este pe locu 2 parca. sanse au.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 13 2009 06:20am
Quote (the_rest @ Mon, 13 Apr 2009, 13:04)
ai dat search pe wikipedia doar pentru mine ?! wow, ce important sunt !

si urziceni o fi mica, dar este pe locu 2 parca. sanse au.


am impresia ca sunt pe 3 si timisoara pe 2
sau la egalitate de puncte
ceva in genu
Member
Posts: 625
Joined: Apr 8 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 15 2009 04:04am
Eu sunt chiar foarte fericit ca dupa atata timp s-a dovedit ca nu numai o echipa din capitala poate lua titlul ( anul trecut )... din '89 mi se pare ca nu a mai castigat o echipa din afara Bucurestiului, cand a castigat Craiova... dinamo are cele mai mari sanse, steaua ... sa se duca la baie ... dar as vrea sa castige urziceni sau timisoara

Cand am facut topicul speram sa ia steaua campionatul , dar dupa toate mizeriile pe care le-au facut... sa se bucure daca ajung in onoare ! :)
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 2 2009 04:00am
acuma-i momentul !

Hai Poli , hai CFR !

Sa fie "marii campioni" pe 3 :D
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
May 4 2009 04:32pm
Quote (Xixina @ Sun, 12 Apr 2009, 16:07)
U T A ?


uta e in liga a 2-a lol




si io sper k uriziceniu dak steaua nu are sanse :wub:
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
May 4 2009 11:56pm
sper sa ii dea punctele inapoi timisoarei
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 6 2009 03:01pm
acum chiar ca are nevoie :(
ptui 2-0 :) . bravo Cluj .
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 6 2009 08:04pm
Barcelona!
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll