Quote (Taiko @ Mon, 6 Apr 2009, 09:10)
am pus si io contra. DAR . oleaca de maria DIN CAND IN CAND nu face rau la nimeni .

mda... singura treaba nasoala e ca drogurile sunt controlate de politie, cea ce nu ar trebui. Ar fi mult mai bine daca ar fi controlate de medicina avand in vedere ca in consum mic si rar sunt au efecte bune(precum un joint de maria la 2-3 luni,,). Pe langa asta heroina s-a folosit in primul si al doilea razboi mondial pe post de calmant in loc de morfina. Insa avand in vedere ca sunt ilegale, sti cum e '' tot ce-i interzis vrem sa fie permis si imvers. Eu gandesc ca daca s-ar legaliza pe tot globul maria si ai gasio in baruri in meniu precum in olanda , nu ar mai fi chiar atat de cool sa fumezi , pt ca nu mai e ilegal... (cea ce le place pustanilor....)
Cum zici tu , pro sunt si eu la din cand in cand .. dar nu sa abuzez ca in trecut( iar de teama ca nu am vointa sa stau deoparte daca iau iar..mai bine deloc)