Quote (the_rest @ Fri, 3 Apr 2009, 21:57)
mie imi place de el, face comedie faina la televizor. ar fi pacat sa intre la puscarie ca nu mai avem divertisment la tv

si el nu ruineaza steaua, el o finanteaza ! adica a finanta inseamna a pune banu jos pentru ceva.
are dreptate nu prea cred k o sa le faca ceva lu becali.. dar mi'ar placea sa mai stea oleaq acolo unde e akum sa nu se mai laude k vrea sa candideze la presedintzie si alea alea..
oo mr xixina inca mai umbli pe aici? :))
a si inca ceva nu ajung variantele!! ar mai fi trebuit sa fie una genu.. se termina repede scandalul si iese JiJi
This post was edited by garcea on Apr 4 2009 12:20pm