d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Ce Face Becali ? > Hmmm
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 4 2009 07:42am
becali este visul american implinit !

omu a facut banii si acuma sta pe ei, are echipa de fotbal, imprastie bani la tigani de craciun si de paste, o duce bine ce mai ! sta si cu presedintele la un paharel !

This post was edited by the_rest on Apr 4 2009 07:42am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Apr 4 2009 07:49am
Ar merita sa faca inchisoare macar pentru cat e de nesimtit, prost si fatarnic.
Nu ma deranjeaza deloc ca e in inchisoare , sa stea cat mai mult din partea mea cu toate ca io cred ca va iesi in cateva zile . E totul de show , pentru romanii care baga orice pe gat . Sunt sigur ca ia bani si pentru asta :)))))))
Steaua nu ma intereseaza deloc
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Apr 4 2009 09:08am
Va dati seama cati banii face Diaconescu ????? ;/;/;/
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Apr 4 2009 11:19am
Quote (FloRin @ Sat, 4 Apr 2009, 04:55)
why?
pt k ajuta oameni?


Asta e doar partea ... vazuta :)
Cealalta parte, n-o să se vada niciodata.
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 4 2009 11:56am
Quote (FloRin @ Sat, 4 Apr 2009, 02:55)
why?
pt k ajuta oameni?


bai florine poate ca in spania la tine nu ajung toate informatiile despre el :lol: cu ce face .. ca 24 din 24 spune NUMAI tampenii la televizor si se face de ras oriunde se duce .. dal in ... de cioban incult sa faca puscarie sa ii rupa cefosii curu' ...

+ ca pateaza istoria Stelei ....
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Apr 4 2009 12:19pm
Quote (the_rest @ Fri, 3 Apr 2009, 21:57)
mie imi place de el, face comedie faina la televizor. ar fi pacat sa intre la puscarie ca nu mai avem divertisment la tv  :lol:

si el nu ruineaza steaua, el o finanteaza ! adica a finanta inseamna a pune banu jos pentru ceva.


are dreptate nu prea cred k o sa le faca ceva lu becali.. dar mi'ar placea sa mai stea oleaq acolo unde e akum sa nu se mai laude k vrea sa candideze la presedintzie si alea alea..
oo mr xixina inca mai umbli pe aici? :))
a si inca ceva nu ajung variantele!! ar mai fi trebuit sa fie una genu.. se termina repede scandalul si iese JiJi

This post was edited by garcea on Apr 4 2009 12:20pm
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 4 2009 12:48pm
Quote (garcea @ Sat, 4 Apr 2009, 19:19)
are dreptate nu prea cred k o sa le faca ceva lu becali.. dar mi'ar placea sa mai stea oleaq acolo unde e akum sa nu se mai laude k vrea sa candideze la presedintzie si alea alea..
oo mr xixina inca mai umbli pe aici? :))
a si inca ceva nu ajung variantele!! ar mai fi trebuit sa fie una genu.. se termina repede scandalul si iese JiJi


:D:D da... mam lasat de diablo e prea plictisitor ...
tu cf ? still palying theat mrrrr game ? :D
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Apr 4 2009 12:50pm
Quote (Xixina @ Sat, 4 Apr 2009, 19:48)
:D:D da... mam lasat de diablo e prea plictisitor ...
tu cf ? still palying theat  mrrrr game ? :D


nu lol diablo nu mai joc de la ban :) aku mai joc perfect world din cand in cand 1 data pe saptamana :)
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 4 2009 12:56pm
Quote (garcea @ Sat, 4 Apr 2009, 19:50)
nu lol diablo nu mai joc de la ban :) aku mai joc perfect world din cand in cand 1 data pe saptamana :)


ce gen e ? :-?
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Apr 4 2009 01:11pm
e mmorpg.. si e gen lineage2 mai evoluat :)


Perfect World In Game Movie
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll