d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Stie Cineva De Ce Tot Am Eroarea Asta ? > Link La Poza Inauntru
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Apr 2 2009 11:09am
Eroare cu c0000005 apare cand jocul acceseaza o parte de memorie ram interzisa pentru orice in afara de windows.
Mai poate aparea si datorita slabei calitati a RAM-ilor, caz in care trebuie schimbata, daca este in garantie.

/e ss cu port 6112 ..e rd global. Nu se ia daca stai in joc pana se termina rd-ul lor. E scurt de obicei, max 5 minute.

This post was edited by Alexandru on Apr 2 2009 11:11am
Member
Posts: 1,830
Joined: Mar 23 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2009 12:00am
Quote (Alexandru @ Thu, Apr 2 2009, 07:09pm)
Eroare cu c0000005 apare cand jocul acceseaza o parte de memorie ram interzisa pentru orice in afara de windows.
Mai poate aparea si datorita slabei calitati a RAM-ilor, caz in care trebuie schimbata, daca este in garantie.

/e ss cu port 6112 ..e rd global. Nu se ia daca stai in joc pana se termina rd-ul lor. E scurt de obicei, max 5 minute.


Ai zis`o perfect :)
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll