Quote (mmc01 @ Mon, 30 Mar 2009, 15:32)
Matematic am inteles ca mai sunt sanse sa ne calificam.
Pe tabla, insa am avea sanse zero.
Pacat ca sunt 10 ani de cand nu am mai mers la un turneu final, mondial that is.
la fiecare campanie in ultimii 10 ani am tot avut sanse matematice, dar realistice nimic. asa ca sa nu ne facem sperante aiurea. au pierdut pe terenu nostru 8 puncte din 9 din primele 4 meciuri. nu ai ce sa ceri cand faci d-astea.
cred ca daca facem un clasament pe meciurile de acasa suntem asa cu un punct peste luxemburg si liechtenstien sau andorra.
si nu cred ca noi concuram cu aia....