d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Go Go Go Meciu ! > Romania-serbia
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Mar 28 2009 04:15pm
vai de capu lor !
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 29 2009 04:53am
clar daca si in calificari pt mondiale scuza a ajuns sa fie "ne-a furat albitrii" atunci e grav
au jucat prost, sarbii au fost peste noi si era clar ca asa o sa fie.
piti e un bou cand vine vorba de facut selectii, l-a chemat pe tipu ala din germania i-au dat pasaport de romania in cateva zile ca nici nu avea cetatenie si omu a vazut meciu din tribuna.....
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 29 2009 06:59am
Quote (MrDjBthu @ Sun, 29 Mar 2009, 13:53)
clar daca si in calificari pt mondiale scuza a ajuns sa fie "ne-a furat albitrii" atunci e grav
au jucat prost, sarbii au fost peste noi si era clar ca asa o sa fie.
piti e un bou cand vine vorba de facut selectii, l-a chemat pe tipu ala din germania i-au dat pasaport de romania in cateva zile ca nici nu avea cetatenie si omu a vazut meciu din tribuna.....


yo man, u be right ! of cors.

imi pare rau sa spun asta, dar romania este pe un loc foarte jos in ierarhia echipelor nationale pe merit. mai bine zis pe ne-merit.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 29 2009 09:28am
haideti , ma ... baietii n-au facut un meci rau . dar ati vazut si voi , doar , ce bulan au avut aia . ne-au batut cu noroc.

noroc ca i-a venit mingea-n picior, noroc ca si-o dat autogol , noroc ca n-a vazut arbitrul . ce va tot vaietati atata ? :))
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 29 2009 11:36am
ne vaitam ca piti e bou si ca nu merita sa fie antrenor la nimic.
si la europene si acuma a facut selectii cu fundu. ce cauta gigel pe teren ?? ce cauta in echipa ? ce cauta max nicu in tribuna ?
sa nu mai zic de cocis ala care e petarda el in general ....
iar pe stanga rat era fara suport fara nimic, normal ca a mai si comis-o.....
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Mar 29 2009 02:26pm
echipa de kkt .. toti sufera de fotbalisti si isi dau cu stangul in dreptu`.

cat despre piturca ( tu`i mortii lui in gat ) nu are ce cauta la nationala ! CLAR !


btw : fotbalul se joaca pe goluri .. de bv serbia ( tule` mortii in gat si la astia ) dar plm .. asta e


nu avem valoare .. ifose si arfe de fotbalisti in schimb avem prea multe


E; / mortii lor la toti .. ca am uitat sa specific .. cu piturca si cu mutu in frunte ( nu`l uit la penaltyul ala ratat )

This post was edited by giuvaieru on Mar 29 2009 02:30pm
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 30 2009 07:32am
Matematic am inteles ca mai sunt sanse sa ne calificam.
Pe tabla, insa am avea sanse zero.
Pacat ca sunt 10 ani de cand nu am mai mers la un turneu final, mondial that is.
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 30 2009 03:06pm
rofl.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 30 2009 05:01pm
Quote (mmc01 @ Mon, 30 Mar 2009, 15:32)
Matematic am inteles ca mai sunt sanse sa ne calificam.
Pe tabla, insa am avea sanse zero.
Pacat ca sunt 10 ani de cand nu am mai mers la un turneu final, mondial that is.


la fiecare campanie in ultimii 10 ani am tot avut sanse matematice, dar realistice nimic. asa ca sa nu ne facem sperante aiurea. au pierdut pe terenu nostru 8 puncte din 9 din primele 4 meciuri. nu ai ce sa ceri cand faci d-astea.
cred ca daca facem un clasament pe meciurile de acasa suntem asa cu un punct peste luxemburg si liechtenstien sau andorra.
si nu cred ca noi concuram cu aia....
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 31 2009 09:47am
Quote (MrDjBthu @ Tue, 31 Mar 2009, 02:01)
la fiecare campanie in ultimii 10 ani am tot avut sanse matematice, dar realistice nimic. asa ca sa nu ne facem sperante aiurea. au pierdut pe terenu nostru 8 puncte din 9 din primele 4 meciuri. nu ai ce sa ceri cand faci d-astea.
cred ca daca facem un clasament pe meciurile de acasa suntem asa cu un punct peste luxemburg si liechtenstien sau andorra.
si nu cred ca noi concuram cu aia....


trist dar adevarat !

suntem muci, adevaru este ca nu aveam fotbal nici la noi in tara nici in strainatate (cu jucatori romani plecati). mie mi se par naspa meciurile cu echipele romanesti de la televizor, fug si ei pe teren acolo de chestie dar nu fac prea multe chestii spectaculoase de-a lungul a 90 de minute.

This post was edited by the_rest on Mar 31 2009 09:47am
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll