d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ei , Asta Da
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 26 2009 01:02pm
incredibil...de amuzand
am ras pana m-au luat durerile la dreptii abdominali si nu numai rofl.gif



Felicitări, ai scos 73 puncte din 100. Ce înseamnă asta? Ei bine, înseamnă că:
Eşti rumân
TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n pulă”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 26 2009 02:27pm
testu poolii

Felicitări, ai scos 51 puncte din 100. Ce înseamnă asta? Ei bine, înseamnă că:
Eşti cam prea patriot.
Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună. (51 - 70 de puncte)

Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 26 2009 04:27pm
da' pe mine m-a conturbat o intrebare de acolo de la test.

cum se scrie 'loser' ?

nu se scrie cu 'oo' icon_pointr.gif looser
se scrie cu 'u' icon_pointr.gif luser
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Mar 26 2009 05:33pm
Sunt 75% român.
Testul zice aşa:

TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n pulă”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)


Stati jos biggrin.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 27 2009 10:21am
am pus cele mai 'urate' raspunsuri si am facut numai 64 de puncte. (sau erau 61 ? m-a conturbat unu care imi vindea exile 1400 def si de fapt era 1319 def)

principalu este ca io vreau sa stiu cum dreq faceti voi 75% ?

ba ce test naspa, daca as avea site mai ca as face si io unu la fel de naspa ca compui intrebarile in max 10 minute.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 27 2009 11:22am
raspundem sincer .
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
Apr 1 2009 02:27pm
Eşti cam prea patriot.
Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună. (51 - 70 de puncte)

This post was edited by gaby94 on Apr 1 2009 02:28pm
Member
Posts: 15
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Apr 1 2009 06:11pm
54% hahahahah tare testu :D
Member
Posts: 625
Joined: Apr 8 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 10 2009 09:46am
49% aici
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll