windows xp frate ! daca sti ca merge, nu are rost sa faci experimentari.
cine are windows vista in romania, are pentru ca si-a luat laptop cu el pre-instalat si n-a avut de ales.
sora-mea are vista pe laptop, si e cam naspa, asa a zis. a vrut sa isi puna windows xp inapoi ... dar nu a avut de unde
This post was edited by the_rest on Mar 31 2009 09:54am