Quote (Taiko @ Sat, Mar 14 2009, 04:58am)
vin cu pepsi ? gay ...
ori vin , ori pepsi

asa zic si eu ori vin ori pepsi

dar mai bine merge asa :
o sticla de tequila pe masa cu 5 prieteni
fiecare sa ia pe gat 5 shoturi rapide unu dupa altul si dupa un shot sa il arunce in halba cu bere si sa ii dea groapa

ce ziceti ? cat de tare esti la bautura ?
