d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cam Asta Eram Eu In Tinerete :) > Si Acum Sa Trecem La Critica :)
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 466.15
Mar 13 2009 02:59am
Quote (alexcata2004 @ Fri, 13 Mar 2009, 10:55)
daca u crezi k asta este problema in scoli te ineleili ....


e o problema a societatii nu neaparat a scolilor.
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 13 2009 03:00am
Quote (alexcata2004 @ Fri, 13 Mar 2009, 10:55)
daca u crezi k asta este problema in scoli te ineleili ....


Problema in scoli e ca nu va invata sa scrieti.

This post was edited by mmc01 on Mar 13 2009 03:00am
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 466.15
Mar 13 2009 03:31am
Quote (mmc01 @ Fri, 13 Mar 2009, 11:00)
Problema in scoli e ca nu va invata sa scrieti.


lol
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 13 2009 05:21am
Quote (mmc01 @ Fri, 13 Mar 2009, 12:00)
Problema in scoli e ca nu va invata sa scrieti.


laugh.gif - pai daca toata lumea citeste libertatea, cancan si altele nu trebuie sa te mire - asta e nivelul
pe mine ma ingrozeste acest aspect dimineata cand merg cu metroul spre birou
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Mar 13 2009 07:54am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 13 Mar 2009, 13:21)
laugh.gif - pai daca toata lumea citeste libertatea, cancan si altele nu trebuie sa te mire - asta e nivelul
pe mine ma ingrozeste acest aspect dimineata cand merg cu metroul spre birou


Si eu vad ziarele astea cand merg la facultate -.-
Rar..rar de tot mai vad un Jurnalul National sau un Catavencu
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 466.15
Mar 13 2009 08:43am
Quote (Alexandru @ Fri, 13 Mar 2009, 15:54)
Si eu vad ziarele astea cand merg la facultate -.-
Rar..rar de tot mai vad un Jurnalul National sau un Catavencu


Numai vineri pot baga astia ghid sexual in Libertatea smile.gif Tocmai cand apare suplimentul cu programul TV smile.gif

la fiecare pagina cate o fata goala si cati cuci a mai avut Raduleasca ^^
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 13 2009 08:57am
Pana cand si rubrica sport nu scapa nealterata. Am prins o data un numar cand prima pagina era ocupata de o stire in care nu stiu ce sportiva a fost batuta de fostul (sau actualul) iubit.
Damn the news.
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 13 2009 12:42pm
Quote (Alexandru @ Fri, 13 Mar 2009, 13:54)
Si eu vad ziarele astea cand merg la facultate -.-
Rar..rar de tot mai vad un Jurnalul National sau un Catavencu


no offense... dar cine drq citeste Catavencu ma ?;-s
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Mar 13 2009 01:24pm
Quote (napsterz0r @ Fri, 13 Mar 2009, 19:42)
no offense... dar cine drq citeste Catavencu ma ?;-s


eu de ce ? e foarte tare chiar ..
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 13 2009 01:41pm
corect , sunt foarte varza tinerii de azi . foarte putini care au ambitii intelectuale .
am mai fost prin vechiul liceu .. m-am speriat de ce-am vazut acolo .. nu zic , erau bune minorele :))) , dar modul de manifestare al tinerilor lasa muuult de dorit . am mai stat de vorba si cu profesori . sunt nevoiti sa coboare nivelul pentru ca retarzii nu pot sa traga de ei sa inveta :/ . asta e .. sper sa se remedieze dupa al 3-lea razboi mondial :)))
Go Back To Romanian Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll