mda...
cel putin altii cred ca suntem noi * romanii...

am auzit pe cineva din italia ( o fata normala care a fost in romania prima oara ) ea a auzit ca noi locuim in gunoaie si etc nu avem parte de civilizatie..
dar cand au venit ( era un grup de fete ) s-au convins si au facut o parere buna..
ca si faza asta..
eu pot zbura

nu trebuie sa vezi sa poti crede ? =-))