Quote (micuu_110 @ Fri, 17 Apr 2009, 16:56)
vezi ca toata lumea zice ca esti inapoiat?

fatalaule
dute tare tomberonule
sa ridici mana inainte sa zici ceva
lake flaushat
iar incepi sa suferi de scmecherie de chitila? =))
aaa.. am uitat ca acum suferi de Bucuresti
E; / cred ca aia din filmulet e conseteanca de la tine de pe ulita

pfff .. shoot that shit .. ja .. yo
retard lamer
This post was edited by giuvaieru on Apr 18 2009 11:30pm