Quote (bfrulz @ Wed, 4 Feb 2009, 22:52)
the_rest shi ce vrei sa zici prin ce ai scris ?? :|
bfrulz ma persecuta !
bfrulz nu ma mai persecuta !
ma simt persecutat din cauza lui bfrulz !
(mi-am cumparat suc la plic, poate renuntz la cola. E 0.35 RON plicu pentru 2 litri, si dobitoaca de la casa a marcat 1 in loc de doua lipite)
bfrulz, eu sunt un geniu neinteles, nu ti-ai dat seama pana acuma ? numai geniile joaca diablo serios, copii de 9 ani fac numa dupe.