d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Manele
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 27 2008 03:56am
al draq andrei ( kelzo ) sta in Ferentari .. defapt Salaj plm ... shi va minte pe voi k nu asculta manele smile.gif) .. bine dar el e 100% rapper -hop-tzoper dala .. plm .. dar sa numai zicetzi k nu ascultatzi manele k nui adevarat .. .! wink.gif asta va zik 100 la mie .. wink.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 27 2008 04:37am
Quote (bfrulz @ Sat, 27 Dec 2008, 10:56)
al draq andrei ( kelzo ) sta in Ferentari .. defapt Salaj plm ... shi va minte pe voi k nu asculta manele smile.gif) .. bine dar el e 100% rapper -hop-tzoper dala .. plm .. dar sa numai zicetzi k nu ascultatzi manele k nui adevarat .. .! wink.gif asta va zik 100 la mie .. wink.gif


iti zic eu 100 % ca nu ascult acel jeg de muzica ... este o incultura profunda si o tiganime cum numai in jegu asta de tara exista : M**E MANELE !
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 27 2008 04:43am
Quote (Xixina @ Sat, Dec 27 2008, 12:37pm)
iti zic eu 100 % ca nu ascult acel jeg de muzica ... este o incultura profunda si o tiganime cum numai in jegu asta de tara exista : M**E MANELE !


daca le cantau romani iti placeau? tongue.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 27 2008 05:11am
ahahaha .. GGG dyca smile.gif)) biggrin.gif ..
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 27 2008 06:00am
mie imi place denisa
tongue.gif
alte manele putine ascult, numa cate una
of viatza mea.
Banned
Posts: 180
Joined: Nov 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:33am
LOL gg

This post was edited by cone69 on Dec 27 2008 06:34am
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 27 2008 06:43am
H@H@H@
Member
Posts: 32,253
Joined: Feb 24 2006
Gold: 7,119.00
Dec 27 2008 07:57am
indiferit
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Dec 27 2008 08:17am
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Dec 27 2008, 12:43pm)
daca le cantau romani iti placeau? tongue.gif


le canta si romanii .. si tot ca pula sunt

Quote (DyCa4EveR @ Sat, Dec 27 2008, 09:47am)
Este *
btw de ex la mine : imi plac diferite melodii din diferite genuri
daca ascult 2-3 manele kre imi place nu ins k sunt manelar


manelare biggrin.gif



am vomat si eu NU .


Apropo , mi-am adus aminte de un banc cu Rocherashu' mamii .

Vine Rocherashu' Mamii de la chef , mut de beat . incearca el sa deschida usa, nu-i prea merge . dupa 10 minute de incercat sa bage cheia in yala si s-o invarta, se da batut . Bate cu pumnii de nebun in usa pana-i deschuide ma-sa usa .
-Vaii, Rocherashu' mamii in ce hal de beat esti ..... Sa-ti puna mama un Gothic metal sa te trezesti ?
-Nuuu
-Sa-ti puna mama un Power metal sa te trezesti ?
-Nuuu
-Atunci sa-ti puna mama un Black metal ?
-Nuuu .. mai bine niste manele sa borasc .

biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 27 2008 12:17pm
Quote (Taiko @ Sat, Dec 27 2008, 04:17pm)
manelare biggrin.gif



am vomat si eu NU .


Apropo , mi-am adus aminte de un banc cu Rocherashu' mamii .

    Vine Rocherashu' Mamii  de la chef , mut de beat . incearca el sa deschida usa, nu-i prea merge  . dupa 10 minute de incercat sa bage cheia in yala si s-o invarta, se da batut .  Bate cu pumnii de nebun in usa pana-i deschuide ma-sa usa . 
-Vaii, Rocherashu' mamii in ce hal de beat esti ..... Sa-ti puna mama un Gothic metal sa te trezesti ?
-Nuuu
-Sa-ti puna mama un Power metal sa te trezesti ?
-Nuuu
-Atunci sa-ti puna mama un Black metal ?
-Nuuu .. mai bine niste manele sa borasc .

biggrin.gif


tongue.gif

de ex icon_pointr.gif http://antimanele.3x.ro/ acest site
este facut de un rupt de viata kre nu a auzit in toata viata lui de emo o manea superba [ nu toate manele sunt placute ] la el fuck yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa thank youuuu roooooock e muzica superba .

ia uite prostu

din aia care asculta dance = termen derivat din limba puloponeza, care defineste niste cacanari, cu maselele cariate de atata sloboz, care asculta 3rei sud est, se fut cu animal(X)ele si care fac laba dupa Playboyu' cu pictorialul Cristianei Raduta.

ba prostu familiei 3 sud est si animal x canta dance prostu familiei si ce trb are playboy cu manelele


"In plus, gramatica lasa de dorit icon_pointr.gif Ce draq eu as muri draq sa ascult mereu aceleasi versuri cu aceleasi subiecte"
imi place tipu asta smile.gif)



Membrii principali ai acestei organizatii sunt urmatoarele personaje:

* sK@zY[WebM@zT3r]
* clopotel[WebM@zT3r]
* sad[Membru Fondator, Senior Art Designer]
* ManDrak3[Membru fondator, Director Creatie]
* PiT3r[Fan Parazitii]
* p@T3utz[Antimanelist konvins]
* F3-Ly3[Antimanelist]
* Akasha[Antimanelista-Rokeritza]




Scurta prezentare:

sK@zY este un baiat bun, webmaster, autorul conceptului de antimanele, el asculta in general hip-hop, house si rock. Se intristeaza rpd la o petrecere cand se "baga" manele. Desi uraste din suflet manelele, ar fute toate manelistele din Romania.

clopotel cel mai tare mircoman din Romania, autorul unui super canal #viilor, face parte din miscarea noastra; este un om fin cu gusturi rafinate. Un baiat destept care stie sa se descurce in orice situatie.

sad este un baiat fin, administrator de retea, si care uraste din suflet manelele. Este membru fondator si in plus, joaca bine rau cu AWP-u' frate. Cre' ca daca facea armata lunetist il faceau astia.

ManDrake un baiat destept, polivalent in ale calculatoarelor, are gusturi fine, l-as clasifica in genul house-rilor dar cum mai asculta si hip-hop si rock, nu are rost. Este un prieten adevarat, dar pe care nu trebuie sa-l superi pentru ca investeste o gramada de incredere in prietenie.


PiT3r un baiat cu un simt al umorului dezvoltat, asculta in principal Parazitii si B.U.G. Mafia. Nu asculta manele, dar fute maneliste.

p@T3utz este un baiat inteligent, dar pacat ca vrea sa-si strice mintea[se face politist].Are gusturi fine si n-asculta manele si dance.

F3-Ly3 este un baiat foarte retras, nu se imprieteneste cu oricine, uraste manelele, dar cu o inteligenta nativa de oltean. Cateodata dovedeste o perversitate mai rar intalnita[ar fi un bun afacerist].

Akasha e un pik cam dusa cu pluta in sensul bun al cuvantului, uraste manelele, este inteligenta si chiar boema and she is realy hot... Ii place sa stea mult in preajma prietenilor. Cine vrea sa o cunoasca n-o sa regrete[kitty_rock007@yahoo.com]

uitativa putin la tipi astia
doar anti manele
pt ce pula mea faci un site anti manele knd u nu asculti fmm de prost
nam nimic k nici un gen da adminu sitelui asta e cel mai prost
Go Back To Romanian Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll