Quote (Taiko @ Fri, 19 Dec 2008, 21:46)
ei na.. te asteptai la altceva ? e un rahat njuggar , ma mir ca unii mai cred ca are putina decenta in el

))
parerea mea .
personal , nu vad rezolvare prea rapida la chestia asta . sper din tot sufletul sa se rezolve repede , dar sunt cam sceptic
nu mai scrie asa pe fata

) ca mai sunt jegosi care pentru un tag te mai si reporteaza =))) nu ca ar conta pt cineva dar ma rog

) zile dalea Undercover =))))
eu ast sa intre spy pe yahoo sa vad ce a mai rezolvat ...
This post was edited by Xixina on Dec 19 2008 03:47pm