Quote (rizwan @ Sat, 13 Dec 2008, 00:57)
spy a cerut sa fie locked sa nu faca cineva scam cu acc ala
asa ca nu va speriati
si...a trimis vreo 2 mail la njaguar
acu mai nou, primesc pm de la boti, care imi zic ca au trimis fg lu spyzimbru si cica "el nu vrea sa le raspunda, si ca o sa-l raporteze la scam"
=))

) asta iam zis si eu ca ii trimite cineva fg ca i se mareste suma =)))