Quote (Xixina @ Wed, 10 Dec 2008, 23:43)

mai despre radu nu stiu ce sa zic.. eu cred ca am aflat 1

imi pare rau pentru ca stiu ca sa chinuit pentru fg`ul pe care il avea.. iar sa faci Lvs nu este o treaba chiar atata de usoara.. dar uite ca a putu sa faca si chestia aia ... urat.. sper sa rezolve..cel putin sa isi ia contu back ca fg dal in pl* ca se face la loc .. naspa ...
btw am inteles eu bine ssau pe 11 se scot locurile dp conturile banate de d2 ? ( am inteles ca iti da contu inapoi cvu caracterele dar dezbracate )
( AM AUZIT ) !!
o seara buna

dream on
acc banned for (8)= permanent
Adica dupa ce ca iei ban, te si jefuiesc?
Pe 11 zice-se ca ar reda in folosinta cdkeys..si ban au primit doar cheile de classic, nu si cele de lod.
Nu zice nimic de accounts.