d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > I'm Back On D2 ...
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 10 2008 02:04pm
Quote (Taiko @ Wed, 10 Dec 2008, 22:36)
pai daca-si da parola la oameni xD

Rizwan .. acu am vazut ca faci level jobs .. daca stiam te puneam pe tine sa-mi levelui pala-ul .. nu sa dau fg la unu' din alta tara chiar in plina criza smile.gif))


nu cred ca a dat-o.
eu vorbesc de contu de pe d2jsp nu de la diablo...
a mai perdut si 4k fg...

This post was edited by rizwan on Dec 10 2008 02:05pm
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 10 2008 02:35pm
Imi pare rau ptr Radu ! am vb shi eu azi q el .. shi am aflat vestea cea REA! Imi pare rau ptr el .. Eu sper sa nu se lase de d2 + jsp .. asta e mai nasol sad.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 10 2008 02:43pm
biggrin.gif mai despre radu nu stiu ce sa zic.. eu cred ca am aflat 1 sad.gif imi pare rau pentru ca stiu ca sa chinuit pentru fg`ul pe care il avea.. iar sa faci Lvs nu este o treaba chiar atata de usoara.. dar uite ca a putu sa faca si chestia aia ... urat.. sper sa rezolve..cel putin sa isi ia contu back ca fg dal in pl* ca se face la loc .. naspa ...


btw am inteles eu bine ssau pe 11 se scot locurile dp conturile banate de d2 ? ( am inteles ca iti da contu inapoi cvu caracterele dar dezbracate )

( AM AUZIT ) !! biggrin.gif

o seara buna biggrin.gif
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 10 2008 02:47pm
si mie imi pare rau
e singurul roman, dupa andrei, pe care l-am cunoscut mai bine, si care m-i s-a parut o persoana super ok.

Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Dec 10 2008 03:28pm
Quote (Xixina @ Wed, 10 Dec 2008, 23:43)
biggrin.gif mai despre radu nu stiu ce sa zic.. eu cred ca am aflat 1 sad.gif imi pare rau pentru ca stiu ca sa chinuit pentru fg`ul pe care il avea.. iar sa faci Lvs nu este o treaba chiar atata de usoara.. dar uite ca a putu sa faca si chestia aia ... urat.. sper sa rezolve..cel putin sa isi ia contu back ca fg dal in pl* ca se face la loc ..  naspa ...


btw am inteles eu bine ssau pe 11 se scot locurile dp conturile banate de d2 ? ( am inteles ca iti da contu inapoi cvu caracterele dar dezbracate ) 

( AM AUZIT )  !! biggrin.gif

o seara buna biggrin.gif


dream on
acc banned for (8)= permanent
Adica dupa ce ca iei ban, te si jefuiesc?
Pe 11 zice-se ca ar reda in folosinta cdkeys..si ban au primit doar cheile de classic, nu si cele de lod.
Nu zice nimic de accounts.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 10 2008 04:06pm
am crezut ca la d2 . ouch sad.gif
imi pare rau pt el sad.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 10 2008 05:21pm
cum sa iti dea eroul dezbracat?smile.gif)))))))))))Banurile pe accs ies dupa 3 luni.. atunci cand eroul a expirat
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 10 2008 05:24pm
Quote (Alexandru @ Wed, 10 Dec 2008, 22:28)
dream on
acc banned for (8)= permanent
Adica dupa ce ca iei ban, te si jefuiesc?
Pe 11 zice-se ca ar reda in folosinta cdkeys..si ban au primit doar cheile de classic, nu si cele de lod.
Nu zice nimic de accounts.


offf la naiba ... dar eu nu inteleg ceva... am avut 3 cd=key banata ... si ieri am zis sa ins d2 again si ce crezi.. imi cd nu e banat ...+ ca eu am doar 1 cont banat ala principal...

foloseam : Loader / tele-Hack / Map-Hack / Item notif / reduce " fail " / remove corps ..... si am 5 conturi de pe care JUCAM CONSTANT .. numai ca era golae .. si dintre ele doar asta pe care aveam tot OneLove[One.Fm] e banat restu nu au nimic sunt toate ok si la locu lor ! de ce mama masii nu inteleg !!
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 10 2008 05:25pm
Quote (napsterz0r @ Thu, 11 Dec 2008, 00:21)
cum sa iti dea eroul dezbracat?smile.gif)))))))))))Banurile pe accs ies dupa 3 luni.. atunci cand eroul a expirat


frate nu rade .. ca asa mia zis si mie cineva pl* .. dar nu mai este chestia cu EXPIRATU .. pentru ca chiar daca iti scrie acolo character expired merge sa intrii pe el wink.gif
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 10 2008 05:39pm
Quote (Xixina @ Thu, 11 Dec 2008, 02:25)
frate nu rade .. ca asa mia zis si mie cineva pl* .. dar nu mai este chestia cu EXPIRATU .. pentru ca chiar daca iti scrie acolo character expired merge sa intrii pe  el wink.gif


asta daca nu face cineva alt char cu numele tau
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll