d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Intrebare
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 8 2008 10:40am
Quote (moderone @ Mon, 8 Dec 2008, 14:11)
cn a zis ca vreau sa fac confersatie? vreau sa gasesc pe cineva care stie sa zica si altceva nu numai dute naibi gand o sa gasesc atunci o sa am ce vb cu el


doamne nu iti da nimeni ban si tie ? :| ce ratat smile.gif)
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 10:48am
Quote (Xixina @ Mon, Dec 8 2008, 05:40pm)
doamne nu iti da nimeni ban si tie ? :| ce ratat smile.gif)


u nu ai alta treaba cum ar fi sa te invetza mata sa faci mamalica cu dude sa alte chesti dastea?....btw ratat esti u cu doctoru care nu tia dat matraguna la nastere poate ca era lumea mai echilibrata daca nu se mai nastea un papagal basit ca tine
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 8 2008 10:53am
Quote (moderone @ Mon, 8 Dec 2008, 17:48)
u nu ai alta treaba cum ar fi sa te invetza mata sa faci mamalica cu dude sa alte chesti dastea?....btw ratat esti u cu doctoru care nu tia dat matraguna la nastere poate ca era lumea mai echilibrata daca nu se mai nastea un papagal basit ca tine


lol tu cauti pe cineva civilizat zici? smile.gif) in stilu asta nu o sa gasesti.. uitate in oglinda si zi ce vezi.. o sa vezi un ciorap folosit!
intai invatza tu sa vb pe forum si dupaia uitate ce zic ceilalti ! copkil avortat in strada langa tomberonu de gunoi!
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 11:05am
Quote (garcea @ Mon, Dec 8 2008, 05:53pm)
lol tu cauti pe cineva civilizat zici? smile.gif) in stilu asta nu o sa gasesti.. uitate in oglinda si zi ce vezi.. o sa vezi un ciorap folosit!
intai invatza tu sa vb pe forum si dupaia uitate ce zic ceilalti ! copkil avortat in strada langa tomberonu de gunoi!


si eu care te credeam mai matur dar defapt esti un pinguin flausat ca toti....si nu pot sa iti zic decat :SA TE VAD CU BANI PE PIEPT RECE SI TACUT" pagamias pula in samanta arborului de cauciuc din care a iesit prezervativul gaurit a lui tactu si ai iesit u credema daca eu as fi fost doctorul care tea scos vaceam un bine lumi si te scapam in cap si daca nu mureai te mai scapam odata pana crapai in chinuri groaznice dar se pare ca dumnezeu tea crutzat pe tine si nu pe noi te rog frumos sa te duci la circ sa te hraneasca elefanti cu alnue dar la cat de idiot esti cred ca nici mata nuti da de mancare de tine legat de calorifer in sperantza ca o sa mori de vreo boala de preferat ebola sau altceva dar dumnezeu are mila de prosti si ma ro acum sa nu aiba de tine si sa te duci draq odata sa scapam de tine si de alti ratatzi ca bfrulz....asa ca doamne te rog omoarai ...P.S dativa in morti vostri
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 8 2008 11:09am
Quote (moderone @ Mon, 8 Dec 2008, 18:05)
si eu care te credeam mai matur dar defapt esti un pinguin flausat ca toti....si nu pot sa iti zic decat :SA TE VAD CU BANI PE PIEPT RECE SI TACUT" pagamias pula in samanta arborului de cauciuc din care a iesit prezervativul gaurit a lui tactu si ai iesit u credema daca eu as fi fost doctorul care tea scos vaceam un bine lumi si te  scapam in cap si daca nu mureai te mai scapam odata pana crapai in chinuri groaznice dar se pare ca dumnezeu tea crutzat pe tine si nu pe noi te rog frumos sa te duci la circ sa te hraneasca elefanti cu alnue dar la cat de idiot esti cred ca nici mata nuti da de mancare de tine legat de calorifer in sperantza ca o sa mori de vreo boala de preferat ebola sau altceva dar dumnezeu are mila de prosti si ma ro acum sa nu aiba de tine si sa te duci draq odata sa scapam de tine si de alti ratatzi ca bfrulz....asa ca doamne te rog omoarai ...P.S dativa in morti vostri


nu am nevoie sa ma crezi tu baiat bun.. atocmai ce ziceam asteapta sa iti faci prieteni...
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 11:11am
Quote (garcea @ Mon, Dec 8 2008, 06:09pm)
nu am nevoie sa ma crezi tu baiat bun.. atocmai ce ziceam asteapta sa iti faci prieteni...


NU TE MAI CACA PE TINE ATAT....
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 8 2008 11:16am
Quote (moderone @ Mon, 8 Dec 2008, 18:11)
NU TE MAI CACA PE TINE ATAT....


ma ce drq nu va dati seama ca e un pustan de 11 - 12 ani .. sau de 20-21 cu dizabilitati ... fieva mila de el ... sad.gif
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 11:19am
Quote (Xixina @ Mon, Dec 8 2008, 06:16pm)
ma ce drq nu va dati seama ca e un pustan de 11 - 12 ani .. sau de 20-21 cu dizabilitati ... fieva mila de el ... sad.gif


mai dar u nu iti dai seama cat de prost esti...pun pariu ca esti genu de copil care iese afara si isi ia bataie ca nu se duce la magazin asa ca taci in mm si veziti de treaba ta.....sau mai intreabo pe mata mare injuraturi si alte vorbe dure ca se pare ca nu te prea descurci...
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 8 2008 11:24am
Quote (Xixina @ Mon, 8 Dec 2008, 18:16)
ma ce drq nu va dati seama ca e un pustan de 11 - 12 ani .. sau de 20-21 cu dizabilitati ... fieva mila de el ... sad.gif


ee asta e ceva de genu laur (king_slay) de laderu trecut europe
si mai erau cativa dinastia si cand mi'au dat mailu lor si am vb pe net aveau o voce de 9 ani in plm smile.gif)
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 8 2008 12:04pm
Quote (garcea @ Mon, 8 Dec 2008, 18:24)
ee asta e ceva de genu laur (king_slay) de laderu trecut europe
si mai erau cativa dinastia si cand mi'au dat mailu lor si am vb pe net aveau o voce de 9 ani in plm smile.gif)


ahahaha cate printuri am cu dasta sad.gif unde e pizdoasa .. sad.gif smile.gif)))))
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll