d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Happy Day!!!!!
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Dec 7 2008 03:37pm
felicitari smile.gif

astept sa-l unlock-uie si pe tz1cn1tu' ca am la el 2 iteme importante smile.gif)))

LA NAIBA smile.gif)
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 7 2008 03:46pm
^^ .. Poi ala numai scapa smile.gif) biggrin.gif ala e pe viatza smile.gif)
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 7 2008 06:50pm
Quote (GriffonsEye @ Sun, 7 Dec 2008, 18:34)
am luat unlock insfarsit dupa 9 luni w00t!!


un scammer ramane scammer la fel ca si indla la fel ca si dani si la fel ca toti ceilaltii care au s/t sau lock pe fg

si asta este parerea mea + ca dupa mine nu as da unlock never ! sa ramaneti mereu cu scammer tag ! pt ca din cauza celor ca voi toti intram in aceiasi oala wink.gif

ma mir cum de sunt cativa romani cu tag ... si nu conteaza cine ce cur a putat cum am vazut o discutie acu ceva timp ... imp e ca au ... si fiecare in felul lui pe acest site pupa in cur pe cineva mai mare .. cum cred ca si " trandafiru rosu " a pupat " pikaciul " ... si poate inca il pupa... iar diminutivele sunt pentru cei care in cazut in care as scrie numele mi`ai dar report sa vada pikaciul ca el se implica pe site wink.gif

cu siguranta ca imi voi face multi prieteni acum smile.gif)
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 7 2008 07:44pm
Quote (Xixina @ Mon, 8 Dec 2008, 01:50)
un scammer ramane scammer la fel ca si indla la fel ca si dani si la fel ca toti ceilaltii  care au s/t sau lock pe fg

si asta este parerea mea  + ca dupa mine nu as  da unlock never ! sa ramaneti mereu cu scammer tag ! pt ca din cauza celor ca voi toti intram in aceiasi oala wink.gif

ma mir cum de sunt cativa romani cu tag ... si nu conteaza cine ce cur a putat cum  am vazut o discutie acu ceva timp ... imp e ca au ... si fiecare in felul lui pe acest site pupa in cur pe cineva mai mare .. cum cred ca si  " trandafiru rosu " a pupat " pikaciul " ... si poate inca il pupa... iar diminutivele sunt pentru cei care in cazut in care as scrie numele mi`ai dar report sa vada pikaciul ca el se implica pe site wink.gif 

cu siguranta ca imi voi face multi prieteni acum smile.gif)



=)))Tu ala corectul...
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 7 2008 07:55pm
Quote (napsterz0r @ Mon, 8 Dec 2008, 02:44)
=)))Tu ala corectul...


pai ce nu sunt ?! ...
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 7 2008 11:13pm
gz si tie si lui tibi bier.gif aveti grija ce faceti biggrin.gif
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Dec 8 2008 02:29am
Quote (Xixina @ Mon, Dec 8 2008, 01:50am)
un scammer ramane scammer la fel ca si indla la fel ca si dani si la fel ca toti ceilaltii  care au s/t sau lock pe fg

si asta este parerea mea  + ca dupa mine nu as  da unlock never ! sa ramaneti mereu cu scammer tag ! pt ca din cauza celor ca voi toti intram in aceiasi oala wink.gif

ma mir cum de sunt cativa romani cu tag ... si nu conteaza cine ce cur a putat cum  am vazut o discutie acu ceva timp ... imp e ca au ... si fiecare in felul lui pe acest site pupa in cur pe cineva mai mare .. cum cred ca si  " trandafiru rosu " a pupat " pikaciul " ... si poate inca il pupa... iar diminutivele sunt pentru cei care in cazut in care as scrie numele mi`ai dar report sa vada pikaciul ca el se implica pe site wink.gif 

cu siguranta ca imi voi face multi prieteni acum smile.gif)


Tibi nu e scammer wink.gif

Regards,

Inqluder
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 8 2008 03:46am
Quote (Xixina @ Mon, 8 Dec 2008, 03:50)
un scammer ramane scammer la fel ca si indla la fel ca si dani si la fel ca toti ceilaltii care au s/t sau lock pe fg

si asta este parerea mea + ca dupa mine nu as da unlock never ! sa ramaneti mereu cu scammer tag ! pt ca din cauza celor ca voi toti intram in aceiasi oala wink.gif

ma mir cum de sunt cativa romani cu tag ... si nu conteaza cine ce cur a putat cum am vazut o discutie acu ceva timp ... imp e ca au ... si fiecare in felul lui pe acest site pupa in cur pe cineva mai mare .. cum cred ca si " trandafiru rosu " a pupat " pikaciul " ... si poate inca il pupa... iar diminutivele sunt pentru cei care in cazut in care as scrie numele mi`ai dar report sa vada pikaciul ca el se implica pe site wink.gif

cu siguranta ca imi voi face multi prieteni acum smile.gif)


eu nu am furat nici un item in d2 si nu am facut nimic ilegal
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 8 2008 08:14am
Quote (GriffonsEye @ Mon, 8 Dec 2008, 10:46)
eu nu am furat nici un item in d2 si nu am facut nimic ilegal


pai asa zic toti sincer sa fiu ... nimeni nu a furat.. .ce un betiv e BEAT ?
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll