Quote (GriffonsEye @ Sun, 7 Dec 2008, 18:34)
am luat unlock insfarsit dupa 9 luni w00t!!
un scammer ramane scammer la fel ca si indla la fel ca si dani si la fel ca toti ceilaltii care au s/t sau lock pe fg
si asta este parerea mea + ca dupa mine nu as da unlock never ! sa ramaneti mereu cu scammer tag ! pt ca din cauza celor ca voi toti intram in aceiasi oala
ma mir cum de sunt cativa romani cu tag ... si nu conteaza cine ce cur a putat cum am vazut o discutie acu ceva timp ... imp e ca au ... si fiecare in felul lui pe acest site pupa in cur pe cineva mai mare .. cum cred ca si " trandafiru rosu " a pupat " pikaciul " ... si poate inca il pupa... iar diminutivele sunt pentru cei care in cazut in care as scrie numele mi`ai dar report sa vada pikaciul ca el se implica pe site
cu siguranta ca imi voi face multi prieteni acum

)