d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Pentru Cei Din Bucuresti...
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 4 2008 10:44am
Lasa dreaku bautura in gara de nord ca ramai "chel".ia un taxi(de firma-NU PARTICULAR) cat mai repede si fugi acasa la familie!!!!maxi-taxi nu e o solutie.
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 4 2008 11:40am
Quote (RO_Byron @ Thu, Dec 4 2008, 06:44pm)
Lasa dreaku bautura in gara de nord ca ramai "chel".ia un taxi(de firma-NU PARTICULAR) cat mai repede si fugi acasa la familie!!!!maxi-taxi nu e o solutie.


Nu mai am pe nimeni in Ro tongue.gif decat ''soacramea'' si a mea care e acuma acolo ..din nou..si n stie nimeni ca ajung aia e treaba si nu vreau sa apar cu noaptea in cap la usa smile.gif
Vreau sa fiu si eu matinal asa ca tot omu cand se trezeste sa dea cu mn in fata tongue.gif
Nici pe ''soacra'' nu o cunosc iti dai seama se sperie cine draq e la ora asta tongue.gif
Prin bucuresti sigur nu raman ''chel' am ceva cunostinte si pe acolo dar nu vreau sa apar la 2 dim la usa ca nu e frumos...
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 4 2008 11:48am
tu chiar nu vrei sa deranjezi pe nimeni......nici macar pe soacra-ta?ce mod mai placut sa va cunoasteti decait la 2dim.
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 4 2008 04:01pm
Dany, cu tupeu inainte! biggrin.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 4 2008 07:24pm
Quote (RO_Byron @ Thu, Dec 4 2008, 07:48pm)
tu chiar nu vrei sa deranjezi pe nimeni......nici macar pe soacra-ta?ce mod mai placut sa va cunoasteti decait la 2dim.


pai nu am cum la 2 dim sa o deranjez smile.gif) pt ca la 2 aterizez si pana ajung mai dureaza...
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Dec 5 2008 04:55am
hai ma ca ne strangem mai multi si iti tinem de urat smile.gif) !
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 6 2008 05:02am
Quote (spyzimbru @ Fri, Dec 5 2008, 12:55pm)
hai ma ca ne strangem mai multi si iti tinem de urat smile.gif) !


Ar fii ceva sa stam la o bere macar,nu?biggrin.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 6 2008 07:07am
klar .. da ce zici tu bere .. la ceva mai tare smile.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 6 2008 07:16am
Quote (bfrulz @ Sat, Dec 6 2008, 03:07pm)
klar .. da ce zici tu bere .. la ceva mai tare smile.gif


berea e de inceput ca e ca apa restu vine de la sine un JD sau Jb sau restu ce o fi biggrin.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 6 2008 08:40am
un Jan Barbu ar fi bun biggrin.gifsmile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll