Quote (Alexandru @ Sat, 29 Nov 2008, 11:28)
L-am vazut in urma cu un an. Intr-adevar ar trebui sa fim mandri de tara noastra, insa cu atatia rromi care se duc in strainatate si zic ca sunt romani...oamenii simpli isi fac o alta impresie.
Xixina.. o sa treaca perioada in care vrei numai fg

Da, nu merita 5 fg, merita mult mai mult.
Noi sa fim sanatosi, restul o sa vina prin munca.
Quote (spyzimbru @ Sat, 29 Nov 2008, 02:11)
Merita stai linistit !

am glumit ... dar vedeti voi .. se pot face 100 1000 de asemenea filmulete ( CARE MERITA

) pentru ca la stiri same shit evry day : 2 romani au talharit in italia o baba de 80 de ani / o retea de infractori de carduri bacare a fost prinsa in spania / etc etc .. sincer imi pare rau pentru Romania .. si tind sa cred totusi ( chiar daca am 21 de ani ) ca pe vremea lu ceasca era mai bine ... ROMANIA era cineva era CEVA ... acuma oriunde te duci si zici ca esti Roman deja esti tratat altfel .. poate prin libia sau zimbabue sa fim si noi mai respectati...
Iar aicia alexandru nu e vb de fg lol

ma *** pe el de fg ..aicia e vb de natia noastra de ratati ...
oricum o sera buna tuturor !

:D
ps : La multi ani celor cu numele Andrei
This post was edited by Xixina on Nov 30 2008 01:56pm