d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > ~ Romania ~ > All Read This : Romanian Or Not ! Come
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Nov 30 2008 03:37am
Quote (Alexandru @ Sat, 29 Nov 2008, 12:28)
L-am vazut in urma cu un an. Intr-adevar ar trebui sa fim mandri de tara noastra, insa cu atatia rromi care se duc in strainatate si zic ca sunt romani...oamenii simpli isi fac o alta impresie.
Xixina.. o sa treaca perioada in care vrei numai fg smile.gif Da, nu merita 5 fg, merita mult mai mult.

Noi sa fim sanatosi, restul o sa vina prin munca.


gg alex
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Nov 30 2008 01:55pm
Quote (Alexandru @ Sat, 29 Nov 2008, 11:28)
L-am vazut in urma cu un an. Intr-adevar ar trebui sa fim mandri de tara noastra, insa cu atatia rromi care se duc in strainatate si zic ca sunt romani...oamenii simpli isi fac o alta impresie.
Xixina.. o sa treaca perioada in care vrei numai fg smile.gif Da, nu merita 5 fg, merita mult mai mult.

Noi sa fim sanatosi, restul o sa vina prin munca.


Quote (spyzimbru @ Sat, 29 Nov 2008, 02:11)
Merita stai linistit ! smile.gif


am glumit ... dar vedeti voi .. se pot face 100 1000 de asemenea filmulete ( CARE MERITA biggrin.gif ) pentru ca la stiri same shit evry day : 2 romani au talharit in italia o baba de 80 de ani / o retea de infractori de carduri bacare a fost prinsa in spania / etc etc .. sincer imi pare rau pentru Romania .. si tind sa cred totusi ( chiar daca am 21 de ani ) ca pe vremea lu ceasca era mai bine ... ROMANIA era cineva era CEVA ... acuma oriunde te duci si zici ca esti Roman deja esti tratat altfel .. poate prin libia sau zimbabue sa fim si noi mai respectati...

Iar aicia alexandru nu e vb de fg lol tongue.gif ma *** pe el de fg ..aicia e vb de natia noastra de ratati ...

oricum o sera buna tuturor ! biggrin.gif:D

ps : La multi ani celor cu numele Andrei smile.gif

This post was edited by Xixina on Nov 30 2008 01:56pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Nov 30 2008 02:58pm
e un fapt cunoscut ca omului de rand nu-i place sa gandeasca prea mult . senzationalul si mondenul sunt preferatele lor , fie ei romani , italieni, spanioli sau alta natie . asa cum si noi zicem "aaa.. italieni.. mama lor de pedofili macaronari , poponari si nemernici ce ne fut femeile " dupa cum se intampla pe aici , la fel si ei ei ne vad dupa faptele romanilor petrecute la ei . un astfel de film , fie el cat de adevarat posibil si inaltator , nu va schimba opinia generala ai clasei de jos si mijlocii din tarile "asuprite" de infractorii romani .
Din partea mea, un mare "who gives a fuck?!" pentru opinia lor , eu imi vad mai departe de viata mea smile.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 4 2008 12:09pm
important e sa il vada strainii ca noi mai stim cam ce se comenteaza acolo.io sunt tare curios cine a facut clipu' : noi sau americanii?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Dec 4 2008 12:37pm
americani cu neveste romance .

n-ai vazut ce patimas vorbea de femei? smile.gif))
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll