'the pursuit of happiness' e un drept fundamental al omului
asa ca nu prea conteaza unde esti, cate vreme esti fericit si iti merge bine unde esti
eu sunt in cluj si sunt un om fooooaaaaaaaaarte trist

daca mai posteaza cineva vre-o gluma sau vre-un banc tare va rog