\
Quote (MrDjBthu @ Sun, Nov 23 2008, 10:48am)
daaaaaaaaaaaaaaar, tu nu faceai medicina ? de ce lucrezi ls UPC ?
si for the record asa, eu nu-i injur decat pt programele tv, ca sunt niste jigodii care au si cel mai mare pret si cea mai proasta grila de programe. in rest nu am nimic cu ei

pai da, fac medicina, dar si lucrez cand pot

.si grila de programe..ia-ti pachetul 3play cu DVR la 140 RON si ai 109 programe , dv recorder, televiziune divitala ofc, telefonie fixa cata vrei u, net de 20 mb/s

(UPC sux ..tot for the record)
Quote (Taiko @ Sun, Nov 23 2008, 03:38pm)
io lucrez la RDS
si amu sambata am stat de vorba cu cateva sute de miloane de euro . s-o trezit sa treaca patronu' de la rds prin sediul nostru si sa vrea sa se uite in statie

)))
ce m-a mirat , totusi a fost ca era tanar (relativ) dar in blugi , geaca groasa , caciula pe cap , bocanci .. si la plimbare .. fara garzi de corp sau alte porcarii , si o venit cu fordul din 85 a sefului de departament . si-avea si bun simt , care a fost un lucru foarte ciudat

) .
ooo , nu stiam, salut Bulaaannn

nu toti sefii sunt nasoli;
sefa mea(da lucrez sub o femeie : rofl:

), are 25 , arata de ...
si e si draguta si politicoasa.. noi suntem mai nesimtiti asa

deci..ce mai face concurenta?