Quote (DanyTheDog @ Sun, Nov 23 2008, 02:57am)
stiam ca ninge

sper sa tina si pana ajung eu...

daca nu ia niste zapada si bago la congelator sa am si eu pe cand vin

3 saptamani ce greu o sa treaca acuma!

Ehe, am altceva la rece pentru atunci. E de casa.

Dar nu garantez ca o sa reziste.