Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 22 2008, 12:31am)
NEXIUM 40 FG ??????????
e noua unitate de masura ?

sa ne zica domnu doctor, ca el se pricepe
asta inseamna d2 addicted..o putem adauga in lista aia mare din profilul cuiva

da cum de ti-au dat nexium Radule ?
si Spasmomen..ai si reflux ?
sper ca macar de EDS ai scapat ca esti tanar (EDS=endoscopie digestiva superioara)
ei, uite ca nu mi-au dat forumul medical care l-am sugerat..asa k ma apuc la noi

alte probleme? ceva? (sper sa nu se gaseasca unii care sa ma ia de marlan/grandoman ca mai aduc o informatie ceva)