Quote (the_rest @ Mon, 10 Nov 2008, 20:54)
meciurile de fotbal dintre romani sunt tot timpul la fel: anoste
io am mancat seminte la meci, in pat
si daca ma gandesc mai bine, nu imi aduc aminte de vre-o faza
nu imi aduc aminte de ceva mai deosebit la meciu asta
ba ce kkt, meciuri intre echipe romanesti
hai chelsea !
ILLITERATE PRICK