Quote (mumuleanu @ Sat, Nov 1 2008, 12:20am)
Plm daca deschizi ochii si pui etajul superior la lucru n-o sa fii tzepuit niciodata scammer poate sa fie si cu 2k posts, vinde omu contu de pe jsp si ala care il ia isi bate joc..bine macar ca avem si noi niste romani acolo sus sa ne ajute din cand in cand. P.S Spy stie ce zice e din clanu batranilor

scammeri ? lol, in viata tot timpu e un risc
internet cafe diablo2 ? nu se face, ca se fura
mai bine dau 40 de lei pe luna la rds, imi da telefon+cablu+internet+telefon mobil, si ma joc linistit ca nu ma fura nimeni
This post was edited by the_rest on Nov 2 2008 04:54am