d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ma Gandeam Eu ... > Cati Romani Au Tag ? :)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Oct 29 2008 10:53am
the_rest .. tre sa fi cunoscut de cineva kre are tag dala . .sa puna o vb-a buna ptr tine + k tre sa fii shi tu q ochii in 4 dupa aia kre spameaza .. kre sufera de ei shi kre incalca regulile .. shi oriqm .. e treaba lunga .. + k tre sa fii mereu pe jsp .. shi plm .. dak era asha ushor de luat un tag dala .. totzi aveam ..
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 29 2008 02:54pm
Quote (bfrulz @ Wed, Oct 29 2008, 04:53pm)
the_rest .. tre sa fi cunoscut de cineva kre are tag dala . .sa puna o vb-a buna ptr tine + k tre sa fii shi tu q ochii in 4 dupa aia kre spameaza .. kre sufera de ei shi kre incalca regulile .. shi oriqm .. e treaba lunga .. + k tre sa fii mereu pe jsp .. shi plm .. dak era asha ushor de luat un tag dala .. totzi aveam ..


daca ma gandesc mai bine, ma lipsesc de tag, n-are rost sa-mi complic viata urmarind d2jsp ca disperatu
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 29 2008 06:12pm
Quote (goldbranch @ Wed, 29 Oct 2008, 07:23)
Vouch! smile.gif


ce vouch ...

dupa ce dau inapoi 1300 fg sa iau unlock

si totusi am luat locked pe nedrept si deja de 6 luni am dat inapoi

tu nici macar nu raspunzi la pm ..

poate aici o sa vezi din gresala ..
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Oct 31 2008 04:05pm
Quote (spyzimbru @ Mon, Oct 27 2008, 10:05pm)
nu conteaza cati romani cu tag sunt ci cati romani sunt care respecta regulile !


Adevarat
Member
Posts: 3,968
Joined: Sep 1 2008
Gold: 33.00
Oct 31 2008 06:20pm
Plm daca deschizi ochii si pui etajul superior la lucru n-o sa fii tzepuit niciodata scammer poate sa fie si cu 2k posts, vinde omu contu de pe jsp si ala care il ia isi bate joc..bine macar ca avem si noi niste romani acolo sus sa ne ajute din cand in cand. P.S Spy stie ce zice e din clanu batranilor biggrin.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 2 2008 04:53am
Quote (mumuleanu @ Sat, Nov 1 2008, 12:20am)
Plm daca deschizi ochii si pui etajul superior la lucru n-o sa fii tzepuit niciodata scammer poate sa fie si cu 2k posts, vinde omu contu de pe jsp si ala care il ia isi bate joc..bine macar ca avem si noi niste romani acolo sus sa ne ajute din cand in cand. P.S  Spy stie ce zice e din clanu batranilor biggrin.gif


scammeri ? lol, in viata tot timpu e un risc

internet cafe diablo2 ? nu se face, ca se fura
mai bine dau 40 de lei pe luna la rds, imi da telefon+cablu+internet+telefon mobil, si ma joc linistit ca nu ma fura nimeni

This post was edited by the_rest on Nov 2 2008 04:54am
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 3 2008 02:04am
Daca esti serios, respecti regulile si ajuti pe altii ajungi sa fii respectat.

Si, culmea, astea nu se pot cumpara... rolleyes.gif
Banned
Posts: 15
Joined: Oct 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 10 2008 06:42am
Ce plm aveti ma cand va aud ce parere proasta aveti despre romani.
Va tot plangeti ca femeile....ce dreq vau bagat astia la TV in cap ca romani sunt un neam de hotzi shi prosti/????
Ce scammuri......dai drequ de zdremte cum sa nu ii arzi ?????.......lasatii sa va arda ei shi sa va sparga conturile...shi fiti cinstiti..
Plm am jocat D2 pe GS..poate uni il stiti....acolo nu ma furat nimeni aici numa tzepari.....din care 0.0001% sunt romani.
Cand va aud ma apuca nervi imi vine sa imi vand itemele la akara...shi sa ma apuc de solitare in retea.
Dai in mm lor de afrikani ca stau prin jocuri da de pica ceva sa manance shi gura lor ..... ai dreku afrikani.
Va rog io lasati ideile astea cu corectitudinea ca va ard astia inainte sa va dati seama.
Vreti exemple? :Am 3 prieteni care joaca d2 shi la 2 leau spart contu....ce sa mai zic ca am cumparat rune dupate de miau sarit okii......asa ca decat sa va mai aud cu chesti de genu

,,Daca esti serios, respecti regulile si ajuti pe altii ajungi sa fii respectat.''


un cuvant am de zis PLM
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Nov 10 2008 09:13am
Nu exista a spart contu ! smile.gif nu mai ziceti vrajeli din astea ! Joc dia de 4 - 5 ani nu am luat niciodata scamm sau sa imi intre cineva pe cont smile.gif !
Sunteti furati ca dati parola la toti !! Ii mai aud si pe astia pe chat vrei parola mea sa imi faci si mie nu stiu ce . etc !
Fratiilor parola nu se da !
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Nov 10 2008 09:20am
Quote (spyzimbru @ Mon, 10 Nov 2008, 16:13)
Nu exista a spart contu ! smile.gif nu mai ziceti vrajeli din astea ! Joc dia de 4 - 5 ani nu am luat niciodata scamm sau sa imi intre cineva pe cont smile.gif !
Sunteti furati ca dati parola la toti !! Ii mai aud si pe astia pe chat vrei parola mea sa imi faci si mie nu stiu ce . etc !
Fratiilor parola nu se da !


ba se da ... dar nu oricui smile.gif

iar tu Praf .. GS e vechi tata wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll