Quote (Arx_X @ Wed, Oct 22 2008, 10:46pm)
interesant..romanii isi folosesc iar arma secreta si temuta ..prostia innascuta
cu msa te aperi un meci intreg? sa speri k are echipa adversa un Nicolita in teren ?
sa fim serios, nu avem noi fata, nici spate sau fese macar de CL
dar stiu k avem o melodie veche a lui Gil Dobrica..suna ceva de genul "Hai acasa..." , poate-o adaptam si o sa fie "stam acasa..pe vecie, doar acasa, bine sa ne fie .."
hahahahaha. bine-ai zis-o . faina varianta la melodie , jur ca-mi place

pacat de cfr , gold de rahat (cu acent pe primul "a"

). sa nu mai vorbim de steaua ,greseli mari , dar asta este, au intalnit si o echipa puternica . succes in viitoarele meciuri la amandoua , si traditionalul "Sa traiti......binee!"