d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Steaua [3] - Lyon [5] > Atat Se Poate Momentan
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Oct 23 2008 12:02pm
defapt ar km trebuii sa plece becali nu juktorii .. + k ANTRENORUL doar face taktica .. nu shi joaca .. asha k sa numai sufere totzi presedintzii de club k antrenorul are vina k nu da ala gol sau k ia bataie ...
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Oct 27 2008 07:04am
si eu am fost dezamagit de joc si de jucatori.solutia ar fi un nou antrenor.....de valoare si cativa jucatori adusi de "afara" la "avicola crevedia'.mai facem egal si cu ultima clasata....pffffffff!!!!!
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll