Quote (bfrulz @ Tue, Oct 14 2008, 07:51pm)
hmmm .. sincer lobontz are 20 % din golu ala luat de la 30 m .. ptr k .. eu joc fotbal de 11 ani .. bine nu la echipe deastea mari .. dar ce vreau sa zik .. e k in zona aia de unde a tras burduf ala ..

) acolo nu trebuia sa fie singur burduf .. ci sa fie q fundashu lanaga el .. k ade acolo ai 2 optziuni .. ori dai pase in tusha sa centreze ala ori tragi ... deci ... sa nu zik nimeni nimik de LOBBY k dak nu era el aqma noi ne uitam shi la europene shi la mondiale la tv ..
cine-a zis k nu o sa ne uitam la urmatoarele?
si nu-i imputa nimeni 100% golul lui Lobont , dar sa recunostem ca daca era pozitionat cum trebuie nu era un sut problema
asta e, se intampla si la case mai mari