d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania - Franta
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 15 2008 03:23am
Quote (bfrulz @ Tue, Oct 14 2008, 07:51pm)
hmmm .. sincer lobontz are 20 % din golu ala luat de la 30 m .. ptr k .. eu joc fotbal de 11 ani .. bine nu la echipe deastea mari .. dar ce vreau sa zik .. e k in zona aia de unde a tras burduf ala .. smile.gif) acolo nu trebuia sa fie singur burduf .. ci sa fie q fundashu lanaga el .. k ade acolo ai 2 optziuni .. ori dai pase in tusha sa centreze ala ori tragi ... deci ... sa nu zik nimeni nimik de LOBBY k dak nu era el aqma noi ne uitam shi la europene shi la mondiale la tv ..


cine-a zis k nu o sa ne uitam la urmatoarele?
si nu-i imputa nimeni 100% golul lui Lobont , dar sa recunostem ca daca era pozitionat cum trebuie nu era un sut problema
asta e, se intampla si la case mai mari
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 15 2008 04:01am
se putea si mai rau: sa nu dea alea doua goluri de la inceput.
dar dupa alea doua goluri, mamaligi.
Member
Posts: 253
Joined: Oct 4 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 15 2008 12:40pm
pfoai mai tare a fost meciul ala wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll