Quote (MrDjBthu @ Thu, Oct 9 2008, 03:51pm)
oricum am inteles ca in spanie e cam prapad asa din ceea ce priveste joburile, economia, si o mica criza imobiliara...
sa inteleg ca de asta te intorci ?
dap, e o criza totala si mai dureaza minim 4 ani sa revina la mal
eu nam ce face daca sefu meu nu baga bani in cont...asta nu depinde de mine depinde de el...