d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cum Frate Asa Ceva > Nu Se Poate
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 28 2008 07:25am
who cares?
noi sis asa avem mai mult decat ne tine caciula..
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 28 2008 08:46am
eu propun ca pe astia cu fg mult, sa ii nationalizeze njaguar, adica sa le ia fg-u si sa il dea la aia sarmani si cu vechime de d2jsp

eu accept fg in donatie, ca ma simt sarman deja cand il vad cu nu stiu cate sute de mii de fg
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 28 2008 11:00am
problema nu e ca a strans atat, ci ce va face cu el.
pt ca atunci cand va incepe sa scape de el, si o va face in masa, isi va primi lock-ul instant.

sau isi ia ban direct ca saracu ala cu 370 k fg , francezu ^^
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 28 2008 11:16am
Nu prea-nteleg cum functioneaza sistemul pe aici smile.gif Pe unde sa scape de fg si de ce isi va lua lock?
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll