d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare! > De Laptop
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 26 2008 07:56am
Quote (Taiko @ Fri, Sep 26 2008, 01:02pm)
sux , m8 . '

dar .. inca o data . de ce nu poti pune XP pe el ? care e problema ? ca nu am inteles .


NU am driverele si la Acer pe site toate driverele sunt pt Vista...
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 26 2008 09:33am

te duci la www.utorrent.com si downloadezi utorrent
apoi scrii www.isohunt.com si dai search dupa windows vista
downloadezi un fisier .torrent pe care il deschizi cu utorrent si ala downloadeza vista
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 26 2008 12:13pm
Gata lam dus la un informaticean ce se ocupa cu astea ca nu mai imi bat capu ca mi-am batut capu 24 ore si pt ce? mai bine dau 15 E si se rezolva...
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 26 2008 01:17pm
noob tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Sep 27 2008 06:56am
Quote (Taiko @ Fri, Sep 26 2008, 09:17pm)
noob tongue.gif


Vouch! J/K

Dane, ai rezolvat treaba aia, sau ai platit? biggrin.gif

Da-mi un sms, ceva.
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 29 2008 04:46pm
pana la urma tot eu lam facut ca am gasit cd-ul cu drivere si are si pt xp ^^ ala a fost inconstient si nu a stiut ce sa faca =)) deci ma cunosc lol tongue.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 30 2008 03:25am
Quote (Taiko @ Fri, Sep 26 2008, 09:17pm)
noob tongue.gif


imi retrag cuvintele smile.gif)))))
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Sep 30 2008 02:42pm
daca iti amintesti ca discul era microsoft vista e ok >.poate poti ( ma indoiesc insa...)

de obicei discul are vista dar...nu e vista de microsoft standard...e refacut de cei de la firma cu ceva mici modificari

si pe site nu mereu au toate driverele necesare...

e de noroc sa il faci sa mearga...

success !

ps poate vorbesti cu cineva de la firma si iti pot da ei un recovery disk daca vor...


bravo !!

This post was edited by FLOKING24 on Sep 30 2008 02:44pm
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Oct 2 2008 02:56am
Chiar daca vine cu drivere de vista...tot gasesti drivere de XP(asa am patit si eu la al meu).Dar la Dell am gasit si drivere de Xp la ei pe site...restul pe forumuri.Dau baietii adresele si nu trebuie decat sa-ti downloadezi ce-ti trebuie.Am vazut ca ai rezolvat problema dar asta ca sa stii pe viitor.Regards!!!
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 3 2008 12:42pm
Multumesc Pentru Sfaturi baieti wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll