d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cool Azi Mam Inscis La Cnp > Cuerpo Nacional De Policia
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Sep 24 2008 03:41am
Guardia Civil e exact ce credeam -> Jandarmeria
uite link aici -> http://en.wikipedia.org/wiki/Guardia_Civil
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Sep 24 2008 04:59am
acu ma gandesc ce cul e de tine
o sa poti expulza tzigani smile.gif))
si sa-i si injuri intre timp biggrin.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2008 05:40am
ai uniforma smechera si salar mare ? daca da, considera sa donezi niste fg la copii sarmani care se joaca diablo2 si nu au de-un shako

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 24 2008 11:53am
Quote (Serj_Tankian @ Wed, 24 Sep 2008, 12:41)
Guardia Civil e exact ce credeam -> Jandarmeria
uite link aici -> http://en.wikipedia.org/wiki/Guardia_Civil


si ca sa fim rai, cum se striga la noi pe stadioane:

"cea mai proasta meserieeeeeee, este la jandarmerieeeeeeeee!!! "

rofl.gif

dar am impresia ca acolo e mai ok treaba decat la noi.
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 24 2008 12:20pm
Quote (MrDjBthu @ Wed, Sep 24 2008, 07:53pm)
si ca sa fim rai, cum se striga la noi pe stadioane:

"cea mai proasta meserieeeeeee, este la jandarmerieeeeeeeee!!! "

rofl.gif

dar am impresia ca acolo e mai ok treaba decat la noi.


da e mai ok si is cei mai penali biggrin.gif cum te prind cum te ard de nai vazut wink.gif
is baricadati pana in gat sa vezi cum stau cu shotgunurile in masina biggrin.gif
Aici li se spune Salata Verde = ca sunt imbracati in verde tongue.gif

This post was edited by DanyTheDog on Sep 24 2008 12:21pm
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Sep 25 2008 12:48am
Quote (the_rest @ Wed, Sep 24 2008, 12:40pm)
ai uniforma smechera si salar mare ? daca da, considera sa donezi niste fg la copii sarmani care se joaca diablo2 si nu au de-un shako


Ai putea sa cumperi multe shako pt 4646.49 de fg! rolleyes.gif

Succes DanyThe Dog!

Expulzeaza infractorii romani daca poti! Daca nu fi Judge Dread!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

/Dec devil.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Sep 26 2008 02:05am
Quote (DanyTheDog @ Wed, 24 Sep 2008, 21:20)
da e mai ok si is cei mai penali biggrin.gif cum te prind cum te ard de nai vazut wink.gif
is baricadati pana in gat sa vezi cum stau cu shotgunurile in masina biggrin.gif
Aici li se spune Salata Verde = ca sunt imbracati in verde tongue.gif


sunt baricadati pentru ca asta inseamna jandarmerie
sper pentru tine sa fii departe de zonele cu atentate wink.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 26 2008 12:20pm
Azi am dat testul la psiho pe luni cred ca am rezultatele.
Da normal ca tigani vor fii primi dati afara de mine biggrin.gif mai ales ca cunosc aici multi care se ocupa cu prostii...

@Ady din pacate aici in Jandarmerie nu ma primesc ca tre sa fi spaniol nascut aici din nush cate generati... sad.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Sep 27 2008 06:59am
Cat ai dat shpaga sa treci testu'?biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 27 2008 07:03am
Quote (goldbranch @ Sat, 27 Sep 2008, 15:59)
Cat ai dat shpaga sa treci testu'?biggrin.gif


asta o zici din proprie experienta ? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll