Quote (Cipy @ Mon, Nov 24 2008, 09:13pm)
sau poti renedumi topicul "Despre Lucrurile pe care nu o sa le aiba Kelzo in viata lui"
in rest, truth xD
frate nare rost sa ma agit cu un nimeni ca tine ....
taci dracu de virgin si de gay ai poze pe hi5 cu fel si fel de imbratisari si kissuri cu prieten(baiet)i tai sa iti fie rusine hahaha

: ))))))
This post was edited by kelz0 on Nov 25 2008 02:22pm