d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Steaua - Bayern > E De Bine ? E De Rau ?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 20 2008 09:13am
yep, CFR rules ! mare lucru ca a batut AS Roma !

m-am uitat si pe CNN cand a spus de CFR Cluj (a zis 'si ef ar' si cluj) si a zis ca este o echipa care nu e cunoscuta inafara Romaniei dar nu sunt deloc netalentati.
Member
Posts: 4,332
Joined: Apr 29 2006
Gold: 11,600.00
Sep 21 2008 05:31pm
Quote (the_rest @ Sat, Sep 20 2008, 03:13pm)
yep, CFR rules ! mare lucru ca a batut AS Roma !

m-am uitat si pe CNN cand a spus de CFR Cluj (a zis 'si ef ar' si cluj) si a zis ca este o echipa care nu e cunoscuta inafara Romaniei dar nu sunt deloc netalentati.


asa da ^^
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll