Quote (mmc01 @ Wed, Sep 17 2008, 05:14pm)
Nicidecum, din contra. E rivalitate intre cluburi chiar s in cupele europene.
Imi aduc aminte cand priveam un meci intre Porto si o echipa de la noi parca, iar pe stadion s-a anuntat ca Benfica a primit gol, ambele echipe jucau in cupele europene. Toti fanii Porto erau in extaz. Si exemplele pot continua.
ei , nu noi