Quote (DanyTheDog @ Tue, Oct 7 2008, 12:30pm)
Da si tu un Pm cu nr tau de telefon ca ma intorc in romania de finitiv sa bem si noi o bere

Sa nu iti fie frica ca tie nu iti invineteste ochii

j/k
Quote (Only4Fg @ Wed, Oct 8 2008, 03:42am)
in caz ca nai observat sa terminat fratza in j/k adica JOKEEE GLUMA DAIA

)
Ora de analiza a textului , cu Alex .
"
Da si tu un Pm cu nr tau de telefon ca ma intorc in romania de finitiv sa bem si noi o bere

"
Asadar , propozitia incepe corect , cu majuscula . Notati va rog , la capatul propozitiei este un zambarici, inspirat de buna natura a autorului , care a dorit sa detensioneze momentul intalnirii dorite , nicidecum menit sa credem ca propozitia ar fi o gluma.
"
Sa nu iti fie frica ca tie nu iti invineteste ochii

j/k"
Aceasta este o a doua propozitie , inceputa corect dupa cum vedeti cu majuscula . De data aceasta , la capatul propozitiei se afla acel zambarici care se tavaleste pe jos de ras , si acel "j\k" , care, dupa cum bine ai spus este menit pentru a acorda sensul de gluma
doar acestei propozitii . Adica nu-mi va umfla figura .
@Only4Fg Intrebarile mele erau menite altcuiva , si cred ca totusi nu ai inteles tu ce a vrut sa zica
@DannyTheDog Am inteles corect autorul ?

))
This post was edited by Taiko on Oct 7 2008 08:15pm